Судове рішення #10636204

Справа № 2-н- 225 -2010

С У Д О В И Й           Н А К А З

    16 серпня 2010 року суддя Слов’янського міськрайонного суду Р.В. Кузнецов, розглянув заяву Відкритого акціонерного товариства "Укртелеком" в особі Цеху телекомунікаційних послуг № 21 Донецької філії ВАТ "Укртелеком" про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за користування телекомунікаційними послугами, 3% річних, суми інфляції, суми судового збору та суми витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу, -

В С Т А Н О В И В:

Відкрите акціонерне товариство "Укртелеком", в особі Цеху телекомунікаційних послуг № 21 м. Слов'янськ надавало боржнику ОСОБА_1 телекомунікаційні послуги на підставі договору про надання послуг електрозв'язку від 19.08.2008 року № 500, відповідно до Закону України "Про телекомунікації" від 18.11.2003р., Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 09.08.2005р. №720.

Тарифи на телекомунікаційні послуги, що застосовувалися до розрахунків з боржником, встановленні на підставі рішення Національної комісії з питань регулювання зв"язку від 28 квітня 2009р. № 1491 "Про затвердження Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги".

В період з грудня 2008 року по квітень 2010 року боржнику по телефону № НОМЕР_1 , встановленому за адресою: АДРЕСА_1 , були надані телекомунікаційні послуги в сумі 622,26 грн.

Згідно з п.34.8 Договору боржник зобов'язаний своєчасно здійснювати оплату наданих йому телекомунікаційних послуг у порядку, визначеному п.4.5. Договору (до 20-го числа місяця наступного за розрахунковим).

Боржник, систематично порушуючи умови Договору, не вносив плату за телекомунікаційні послуги, надані йому у зазначеному вище періоді і як наслідок по номеру телефону боржника утворилась заборгованість в сумі 622,26 грн.

Відповідно до п.2.2.6 Договору, у зв"язку з порушенням боржником договірних зобов'язань, передбачених п.3.2, надання телекомунікаційних послуг йому припинено, телефон знятий 21.04.2010 року.

Згідно з пунктами 104, 194 Правил підставою для нарахування споживачеві плати за надані телекомунікаційні послуги є дані, зафіксовані на обладнанні оператора телекомунікацій. Відповідно до цих даних по кожному абоненту формуються нарахування за телекомунікаційні послуги у розрахунку від суми тарифів, що затверджені державою.

Надання відповідачу телекомунікаційних послуг на вказану вище суму підтверджується нарахуваннями абонементної плати та міжміських розмов, що визначені у карточці абонента та розшифровці наданих послуг, сформованих на обладнанні заявника.

Відповідно до ст. 625 Цивільного кодексу України, у зв'язку з порушенням боржником грошевого зобов'язання за Договором, йому нараховане 3% річних з простроченої суми – 15,98 грн., та сума інфляції – 43 грн. 59 коп. за період з 21.01.2009 року по 30.06.2010 року.

    Відповідно до ст. 526 ЦК України, зобов’язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору.

    Відповідно до ст. 615 ЦК України, одностороння відмова від зобов’язання не звільнює винну сторону від відповідальності за порушення зобов’язання.

Згідно ст. 96 ЦПК України "вимоги про стягнення заборгованості за оплату телекомунікаційних послух , трьох відсотків річних підлягають розгляду  в наказному  провадженні".

    Також з боржника належить стягненню судовий збір в сумі 25 грн. 50 коп. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення в сумі 30 грн., на користь заявника, так як дані витрати заявник поніс з вини боржника.

    На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 526, 615, 625 ЦК України, Законом України "Про телекомунікації" від 18.11.2003р., Правилами надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 09.08.20р5р. №720, рішенням Національної комісії з питань регулювання зв"язку від 28 квітня 2009р. № 1491 "Про затвердження Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги",  ст. ст. 10, 102-105, 131, 213, 215 ЦПК України, -

В И Р І Ш И В:

    Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що мешкає за адресою: АДРЕСА_1 , на користь Відкритого акціонерного товариства "Укртелеком" (адреса: м. Київ, вул. Т.Шевченко, 18 / м. Слов"янськ, вул. Свободи, 1; р/р 260051326 в ДОД ВАТ "Райффайзен Банк Аваль" м. Донецька, МФО 335076, код 01183764, одержувач – Донецька філія ВАТ "Укртелеком"):

- заборгованість за користування телекомунікаційними послугами - 622 грн. 26 коп.,

- 3% річних в сумі 15 грн. 98 коп.,

- суму інфляції – 43 грн. 59 коп.

- суму судового збору – 25 грн. 50 коп.

- витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу – 30 грн. 00 коп.

    Боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу подати заяву про його скасування, у відповідності до положень ст. 105 ЦПК України.

    Судовий наказ складено та підписано суддею у двох примірниках.

    Суддя Слов’янського

міськрайонного суду                                                                                               Р.В. Кузнецов

Відомості, що вносяться у день видачі судового наказу стягувачу для пред"явлення до виконання:

Дата видачі судового наказу стягувачу:                 _____________________ року.

Дата набрання судовим наказом законної сили:             _____________________ року.

Строк пред"явлення судового наказу до виконання:             _____________________ року.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація