Справа №2-230/2008 року
УХВАЛА
08 лютого 2010 року Київський районний суд м. Одеси у складі:
головуючого - судді Огренич І.В.
при секретарі – Камінської О.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про виправлення описки, суд, -
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Київського районного суду м.Одеси 19 лютого 2008 року позовні вимоги ОСОБА_1 задоволені та ОСОБА_2 визнаний батьком дитини, що народилася ІНФОРМАЦІЯ_1 у м.Одесі по імені ОСОБА_3, прізвище ОСОБА_3, по батькові ОСОБА_3. В актовий запис про народження ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, зроблену Другим відділом реєстрації актів цивільного стану Малиновського районного управління юстиції м.Одеси за №03 від 01 лютого 2007 року внесені зміни та вказано у графі «батько» - «ОСОБА_2» та прізвище дитини «ОСОБА_3» по батькові «ОСОБА_3»
10 березня 2009 року ОСОБА_1 звернулась до суду з заявою про виправлення описки, так як у резолютивній частині рішення не у повному обсязі зазначені дані ОСОБА_2, так як вони повинні міститися у актовому записі про народження ОСОБА_3.
Вивчивши матеріали справи, заяву ОСОБА_1, а також враховуючи положення ст. 219 ЦПК України, суд дійшов до висновку, що в рішенні Київського районного суду м.Одеси від 19 лютого 2008 року допущена явна описка, яку необхідно виправити, а тому заява ОСОБА_1 підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 219 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Внести виправлення в рішення Київського районного суду м. Одеси від 19 лютого 2008 року, і надалі резолютивну частину рішення читати наступним чином – «Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_5, ОСОБА_2 про виключення відомостей про батька із актового запису про народження дитини та встановлення батьківства – задовольнити.
Визнати ОСОБА_2 батьком дитини, що народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в м.Одесі по імені ОСОБА_3, прізвище – ОСОБА_3, по батькові ОСОБА_3.
В актовий запис про народження ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, зроблену Другим відділом реєстрації актів цивільного стану Малиновського районного управління юстиції м.Одеси за №03 від 01 лютого 2007 року внести зміни, вказавши у графі «батько» «ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2. Народжений у м.Одесі, громадянин України, що мешкає у АДРЕСА_1» та відповідно вказати прізвище дитини «ОСОБА_3» та по батькові «ОСОБА_3».
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Одеської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції, або у порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя І.В. Огренич