Судове рішення #10657755

Справа №2-з-57/09

                                                                   УХВАЛА

17 листопада 2009 року Київський районний суд м. Одеси у складі:

головуючого -  судді Огренич І.В.

при секретарі – Стаднік В.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1  про зняття арешту, суд, -

ВСТАНОВИВ:

 

              15 червня 2004 року по справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розподіл майна  винесена ухвала, якою провадження по справі закрито, в з*язку з затвердженням мирової угоди.

               31 березня 2004 року  Київським районним судом м.Одеси у забезпечення позову   був накладений арешт на  квартиру АДРЕСА_1, що належить ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_3; автомобіль марки «Ниссан-блюберд», державний номер НОМЕР_1, зареєстрований на ім*я ОСОБА_1, що мешкає у АДРЕСА_1; гаражи НОМЕР_2, загальною площею 22,2 кв.м. та НОМЕР_3 загальною площею 42 кв.м., розташовані в гаражно-будівельному кооперативі «Шкільний-2», що знаходиться в кооперативній власності на ім*я ОСОБА_1; дачну АДРЕСА_2 що розташована у садівничому товаристві «Спутник» у с.Мале, Роздільнянського району, Одеської області, що належить ОСОБА_1.

                12 листопада  2009 року  ОСОБА_1  звернувся до суду з заявою про часткове скасування ухвали Київського районного суду м.Одеси від 31 березня 2004 року та зняття арешту з автомобіля марки «Ниссан-блюберд», державний номер НОМЕР_1; гаражів НОМЕР_2, загальною площею 22,2 кв.м. та НОМЕР_3 загальною площею 42 кв.м., розташованих в гаражно-будівельному кооперативі «Шкільний-2», посилаючись на те, що необхідність в накладенні арешту відпала.

                 Вивчивши заяву, матеріали справи, суд вважає, що  заява ОСОБА_1  підлягає задоволенню, так як ухвала Київського районного суду м.Одеси від 15 червня 2004 року набрала законної сили, в апеляційному та касаційному порядку не оскаржувалась, в зв’язку з чим необхідність в накладенні арешту відпала.

                 Керуючись ст. 154 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

           

                Ухвалу Київського районного суду м. Одеси від 31 березня 2004 року – скасувати частково.

                Зняти арешт з автомобіля марки «Ниссан-блюберд», державний номер НОМЕР_1, зареєстрований на ім*я ОСОБА_1  , що мешкає у АДРЕСА_1;

                  Зняти арешт з  гаражів НОМЕР_2, загальною площею 22,2 кв.м. та НОМЕР_3 загальною площею 42 кв.м., розташованих в гаражно-будівельному кооперативі «Шкільний-2», що знаходиться в кооперативній власності на ім*я ОСОБА_1  .

                 Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Одеської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, або у порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

Суддя                     І.В. Огренич

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація