Судове рішення #10664192

Київський міжобласний апеляційний господарський суд

________________________________________________________________________

          01033, м. Київ, вул. Жилянська, 58-б

УХВАЛА

16.06.10 р.                                                                                           № 09/2816

Колегія суддів Київського міжобластного апеляційного господарського суду у   

складі:           

Головуючого                                             Майданевич А. Г.

Суддів:                                        

                                                         Гаврилюк О.М

                                                       Рудченка С.Г.

          

розглядаючи апеляційну скаргу виконавчого комітету Черкаської міської ради на рішення господарського суду Черкаської області від 29.03.2010 року

по справі  № 09/2816 (суддя Курченко Н.М.)


за позовом          фізичної особи – підприємця ОСОБА_3, м. Черкаси,

до          1. Виконавчого комітету Черкаської міської ради, м. Черкаси,

          2. Департаменту архітектури, будівництва та землеустрою виконавчого комітету Черкаської міської ради, м. Черкаси,

треті особи, які не заявляють самосійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача:

          1. Комунальне підприємство «Черкасиводоканал», м. Черкаси,

          2. Черкаська міська рада, м. Черкаси,

          3. Головне управління Державного казначейства України у Черкаській  області в особі УДК м. Черкаси, м. Черкаси,

про          стягнення 57 540,27 грн.,-

ВСТАНОВИВ:

Рішенням господарського суду Черкаської області від 29.03.2010 року у справі № 09/2816 повністю задоволено позовні вимоги фізичної особи – підприємця ОСОБА_3 до Виконавчого комітету Черкаської міської ради та Департаменту архітектури, будівництва та землеустрою виконавчого комітету Черкаської міської ради за участю третіх осіб, які не заявляють самосійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Комунальне підприємство «Черкасиводоканал», Черкаська міська рада та Головне управління Державного казначейства України у Черкаській області в особі УДК м. Черкаси про стягнення 57 540,27 грн.

Не погоджуючись із зазначеним рішенням, виконавчий комітет Черкаської міської ради звернувся до апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою.

Ухвалою від 21.05.2010 року апеляційним господарським судом було відкладено розгляд справи у зв’язку з неявкою представників третьої особи-3 в судове засідання.

11.06.2010 року перед початком судового засідання виконавчим комітетом Черкаської міської ради було подано заяву про відвід колегії суддів Майданевича А.Г., Гаврилюка О.М. та Рудченка С.Г. у даній справі.

Ухвалою заступника Голови Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 15.06.2010 року зазначену вище заяву виконавчого комітету Черкаської міської ради залишено без задоволення.

Керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, апеляційний господарський суд,-

УХВАЛИВ:

1.          Розгляд справи № 09/2816 відкласти  на  25.06.2010 року на  10  год.  45  хв.

2.          Судове засідання відбудеться в приміщенні Київського міжобласного апеляційного господарського суду (м. Київ, вул. Жилянська, 58-б).

3.          В судове засідання викликати повноважних представників сторін, яким необхідно з’явитись з належним чином оформленою довіреністю та документами, що посвідчують їх особи (керівники підприємств та організацій та інші повноважні особи подають суду документи, що посвідчують їх посадове становище).

4.          Копію ухвали апеляційного господарського суду надіслати учасникам судового процесу.




Головуючий суддя                                                                      Майданевич А. Г.

Судді

                                                                                          Гаврилюк О.М

                                                                                          Рудченко С.Г.

Дата відправки  17.06.10

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація