Справа №2п-1121/09
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 березня 2009 року Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області в складі:
головуючого Ференца A.M.
при секретарі Пазяк С.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м.Ужгороді цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 подав до суду вищевказаний позов, мотивуючи тим, що 06 вересня 1986 року сторони зареєстрували шлюб у відділі РАЦС Ужгородського міськвиконкому , про що зроблено актовий запис № 672. Так як у них різні погляди на життя та різні характери, сторони разом не мешкають, то позивач просить шлюб розірвати.
В судовому засіданні позивач позов підтримав і просив шлюб розірвати.
Відповідачка проти позову заперечувала.
Заслухавши сторони, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню.
Згідно свідоцтва про шлюб НОМЕР_1 ОСОБА_1 06 вересня 1986 року уклав шлюб з ОСОБА_2 у відділі РАЦС Ужгородського міськвиконкому, про що зроблено актовий запис № 672.
Від даного шлюбу ІНФОРМАЦІЯ_1 народилася донька - ОСОБА_4.
Як встановлено в судовому засіданні, подружнє життя у сторін не склалося, підстав для збереження сім'ї судом не встановлено.
З'ясувавши фактичні обставини справи, дійсні причини позову суд приходить до висновку, що у відповідності до ст. 112 Сімейного Кодексу України подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них , що мають істотне значення, а тому згідно вимог ч.3 ст. 105 СК України даний шлюб слід розірвати.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 209, 215 ЦПК України, ч.3 ст.105, ст. 112, ч.2 ст. 114 Сімейного кодексу України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, зареєстрований 06 вересня 1986 року у відділі РАЦС Ужгородського міськвиконкому за актовим записом № 672 - розірвати.
При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦСу стягнути з ОСОБА_1 17 грн. державного мита на користь держави, ОСОБА_1 від сплати держмита звільнити.
Шлюб вважати припиненим в день набрання чинності рішенням суду.
Рішення може бути оскаржено в апеляційний суд Закарпатської області протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження , яка може бути подана на протязі 10 днів після проголошення рішення.