Судове рішення #1074190
Справа № 2 -75 -07р

Справа № 2 -75 -07р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01 лютого 2007 року                                                                       м. Городище

Городищенський районний суд Черкаської області у складі: судді Синиці Л.П., при секретарі Хіжняк В. Л.,

розглянувши на попередньому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

18 січня 2007 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу. Обґрунтовуючи свої позовні вимоги позивач посилається на те, що 02 листопада 1991 року вступила в шлюб із відповідачем ОСОБА_2 . Однією сім'єю прожили близько п'ятнадцяти років. У даному шлюбі народилося двоє дітей : дочка ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_1 народження та син ОСОБА_4 - ІНФОРМАЦІЯ_2 народження. Спільне життя з відповідачем припинили у вересні 2006 року, через зловживання останнім спиртними напоями та зради,. Позивач також зазначила, що відповідач працював дуже рідко і сім'я потерпала від матеріальної скрути. В сукупності дані обставини негативно відобразилися на здоров'ї позивачки. Подальше спільне життя та збереження сім'ї неможливе. Надій на примирення немає, подружжя тривалий час живе нарізно. Майна належного поділу немає. Діти після розірвання шлюбу будуть проживати біля матері.

У судовому засіданні позивач доводи позову підтримала в повному обсязі, відповідач не заперечує проти розірвання шлюбу.

Суд, заслухавши пояснення сторін та вивчивши матеріали справи, вважає, що позов є обгрунтованим та підлягає до задоволення з наступних підстав.

Згідно до ст. 110 Сімейного Кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя, і вразі неможливості примирення сторін відповідно до ст. ст. 111, 112 СК України - розривається.

Як вбачається подальше збереження сім'ї ОСОБА_1не можливе, оскільки шлюб фактично розпався, миритися сторони не бажають, тривалий час проживають окремо, і подальше спільне проживання ОСОБА_1і ОСОБА_2, як подружжя, не можливе та суперечить їх інтересам.

 

2

Позов підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу, копією свідоцтв про народження дітей : ОСОБА_3 та ОСОБА_4, показами сторін.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 104, 105, 112 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 5, 6, 10, 15, 30, 60, 212, 213, 215, 294 Цивільно - процесуального Кодексу України, суд, -

ВИРІШИВ :

Позов задовольнити.

Розірвати     шлюб     між ОСОБА_1 таОСОБА_2зареєстрований 02 листопада 1991 року Орловецькою сільською радою Городищенського району Черкаської області, актовий запис №23.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 на користь держави мито в сумі 17 (сімнадцять) гривень. ОСОБА_1 від сплати мита звільнити.

Після розірвання шлюбу неповнолітні діти : дочка ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_1 народження та син ОСОБА_4 - ІНФОРМАЦІЯ_2 народження будуть проживати біля матері.

Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня проголошення рішення, заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку на подання заяви про його оскарження чи розгляд справи в апеляційному порядку в разі залишення його без змін.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація