Справа № 2-н-57
2008 рік
УХВАЛА
08.05.2008 року смт. Тельманове
Суддя Тельманівського районного суду Донецької області Цукуров П.М. розглянувши заяву ЗАТ Комерційний Банк "ПриватБанк" до ОСОБА_2 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за кредитом у розмірі 9757 грн. 63 коп.,
ВСТАНОВИВ:
06.05.2008 року до суду звернувся заявник ЗАТ Комерційний Банк "ПриватБанк" з заявою про видачу судового наказу до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості у розмірі 9757 грн. 63 коп.
Вказана заява неналежно оформлена, а саме: в заяві має бути вказано ім’я боржника. В заяві про видачу судового наказу вказано, що боржником є ОСОБА_2, а в заяві на підставі якої був укладений договір про надання банківських послуг, клієнтом вказаний ОСОБА_2. В заяві про видачу судового наказу має бути вказано місце проживання або місцезнаходження боржника. В заяві вказано, що боржник проживає в АДРЕСА_1, але в Тельманівському районі Донецької області с. Вільне не має. Крім того, розрахунок заборгованості є нечитаємим та незрозумілим. Додані до заяви копії документів мають бути завірені нотаріально, або подаються їх оригінали, що заявником зроблено не було.
Згідно ч. 4 ст. 98 ЦПК України, до заяви, яка подається представником заявника, повинно бути додано документ, що підтверджує його повноваження - оригінал довіреності на ведення справ у суді. Представником заявника додано ксерокопію вказаного документу. Таким чином, заяву від імені заявника подано особою, яка не має повноважень на ведення справи.
Статтею 98 ч. 5 ЦПК України встановлено, що до неналежно оформленої заяви застосовуються положення ст. 121 ЦПК України.
Статтею 121 ч. 3 п. 3 ЦПК України передбачено, що заява повертається, якщо заяву від імені позивача подано особою, яка не має повноважень на ведення справи.
Керуючись ст. 121 ч. 3 п. 3 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Заяву про видачу судового наказу ВАТ "Державний ощадний банк України" до ОСОБА_2, повернути заявнику.
Повернення заяви заявникові не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом 5 днів з дня її проголошення.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Апеляційного суду Донецької області через Тельманівський районний суд Донецької області протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
- Номер: 6/648/29/19
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-н-57/2008
- Суд: Білозерський районний суд Херсонської області
- Суддя: Цукуров П.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 13.03.2019
- Дата етапу: 05.04.2019