Судове рішення #1076881
№ 2-547\2007 копія

2-547\2007 копія

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

16 березня 2007 року

Харцизький міський суд Донецької області у складі:

Головуючого судді                                                            Хомінець І.В.

При секретарі                                                                      М"якінченко В.В.

 

Розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду у м. Харцизьку цивільну справу за позовом    ОСОБА_1до ОСОБА_2про визнання фізичної особи такою, що втратила право на користування жилим приміщенням, -

 

ВСТАНОВИВ:

 

Позивачка звернулася до суду з позовом до відповідача про визнання його, таким, що втратив право на користування жилим приміщенням у квартирі АДРЕСА_1, посилаючись на те, що рішенням виконкому Зугреської Міської Ради від 12.05.2000р., на сім'ю позивачки, яка складалася з трьох осіб: позивачки, відповідача - ОСОБА_2., та неповнолітнього сина ОСОБА_3, 21.05.1999р.народження.. В серпні 2006року шлюбні відносини між сторонами були припинені, та 01 серпня 2006 року відповідач зібрав свої речі, та покинув позивачку з дитиною, з того часу він в квартиру не приходив, однак значиться прописаним і позивачка вимушені сплачувати за нього комунальні послуги. Де місце мешкання відповідача не відомо, власних речей відповідача у квартирі немає. На теперішній час шлюб між сторонами розірваний. Відповідачу   ніхто не перешкоджав користуватися квартирою, ніхто його не вигоняв, однак просили щоб він виписався з квартири, але добровільно цього не робить, замкі у дверях не мінялися, однак він залишив квартиру та добровільно не бажає виписатися. Позивачка бажає відповідача виписати зі спірної квартири, оскільки вона вимушені   нести додаткові витрати, сплачувати за комунальні послуги, просить визнати відповідача особою, що втратила право на користування жилим приміщенням, оскільки відповідач не мешкає у квартирі більше шости місяців.

У судовому засіданні позивачка,   підтримала   позовні вимоги, просить ОСОБА_2. визнати особою, котра втратила право на користування жилою площею у квартирі № АДРЕСА_1.

Відповідач у судове засідання не з'явився, у справі мається акт який підтверджує, що неможливо вручити йому судову повістку. У відповідності зі ст. 76 ч4 ЦПК України суд вважає за можливе розглянути справу у відсутності відповідача з урахуванням   на яких у справі доказів.

 

2

Суд, вислухавши позивачку, дослідивши матеріали справи, суд н     в обгрунтованним та таким, що підлягає задоволенню, оскільки він не суперечить чинному законодавству, та підтверджений матеріалами справи.

З ордеру № 351 від 12.05.2000р., вбачається. Що ОСОБА_2. була виділена жила площа на сім'ю з трьох осіб - позивачу, та сина неповнолітнього, 1999р.народження у квартирі № АДРЕСА_1.

З особливого рахунку № 1599, вбачається, що за адресою: АДРЕСА_1, значаться прописаними ОСОБА_2., ОСОБА_1., ОСОБА_3.

З актів "СЕЗ" м. Зугреса , складених за участю комісії "СЕЗ" від 2006 -2007рр., вбачається, що   ОСОБА_2. прописаний у квартирі АДРЕСА_1, але в цій квартирі не мешкає з серпня 2000року, без поважних причин на те. Місце його мешкання невідомо.

Свідки ОСОБА_4., ОСОБА_5. у судовому засіданні підтвердили факт того, що Відповідач - ОСОБА_2. не мешкає разом з сім'єю з серпня 2006року, тому що, покинув позивачку з дитиною. Де його місце знаходження їм не відомо. Особистих речей ОСОБА_2. у квартирі АДРЕСА_1не має. їм відомо, що шлюб між подружжям ОСОБА_1 розірваний.

Таким чином судом встановлено, що відповідач не мешкає у квартирі №АДРЕСА_1 без поважних причин більш шости місяців, отже згідно чинного законодавства, відповідач втратив право на користування житловим приміщенням у спірній квартирі.

Керуючись ст. 71,72 ЖК України, ст.29 ЦК України, ст.ст. 10,12,213,214 ЦПК України, ст. 76 ч.4 ЦПК України, -

 

ВИРІШИВ:

 

Визнати   ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1народження особою такою, що втратила право на  користування житловим приміщенням у квартирі АДРЕСА_1.

Рішення суду може бути оскаржене до Апеляційного суду Донецької області через Харцизький міський суд. Заява про апеляційне оскарження рішення може бути надана протягом 10 днів з дня проголошення рішення, апеляційна скарга подається протягом 20 днів з дня подання заяви на апеляційне оскарження або протягом 10 днів з дня проголошення рішення без попередньої подачі заяви.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація