Справа № 1-22 2007 рік
ВИРОК
ім'ям України
« 02 » квітня 2007 року м. Василівка
Василівський районний суд Запорізької області
у складі: головуючого: судді Мовчана О.Г.
при секретарі Звєрєвої Е.С.
за участю прокурора Євсюкова Ф.Б.
підсудного ОСОБА_1.
розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальну справу за обвинуваченням:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що народився у місті Егор'ївськ Московської області, руського, громадянина України, освіта вісім класів, не одруженого, не працюючого, проживаючого за адресою: Запорізька область, Василівський район, с М. Білозерка, АДРЕСА_1, не судимого,
затриманого 09 березня 2007 року в порядку ст.106 КПК України,
12 березня 2007 року судом обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою;
справа призначена до розгляду за ч.З ст.185 КК України;
ВСТАНОВИВ:
15 грудня 2002 року близько 15-00 годин ОСОБА_1, за попередньою змовою з ОСОБА_2 (стосовно якого 30 серпня 2004 року винесено вирок), з метою, спрямованою на таємне викрадення чужого майна, через паркан, проникли на охоронюєму та огороджену територію гаражу ВАТ «Знамя», розташованого в с М. Білозерка Василівського району Запорізької області, звідки таємно викрали редуктор з карданом, що були в споживанні, вартістю 200 гривен, редуктор з карданом вартістю 300 гривен, редуктор вартістю 100 гривен, завдавши ВАТ «Знамя» матеріальну шкоду на суму 600 гривен.
Досудовим слідством дії ОСОБА_1. кваліфіковані як вчинення злочину, передбаченого ч.З ст.185 КК України, а саме: як таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена за попередньою змовою групою осіб, поєднана з проникненням у сховище.
В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 свою вину в інкримінуємому йому противоправному діянні визнав повністю, повідомивши суду, що факти,
2
викладені в постанові про порушення кримінальної справи, обвинуваченні та обвинувальному висновку відповідають дійсності. Просив суд визнати не доцільним дослідження всіх доказів по справі, оскільки ним не оспорюється кваліфікація інкримінованого противоправного діяння, обставини його вчинення. Вчинення злочину пояснив тяжким матеріальним становищем та необдуманістю можливих наслідків щодо вчинюємих дій.
Вислухавши думку учасників судового розгляду, суд, відповідно до ст.299 КПК України, визнав не доцільним подальше дослідження доказів по справі, оскільки підсудним не оспорюються фактичні обставини справи і кваліфікація інкримінованого йому противоправного діяння, вартість викраденого майна.
Знаходячи обвинувачення доказаним, суд вважає, що органами, які проводили досудове слідство та здійснювали підтримку державного обвинувачення, дії підсудного ОСОБА_1. вірно кваліфіковані як вчинення злочину, передбаченого ч.З ст.185 КК України, а саме: як таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена за попередньою змовою групою осіб, поєднана з проникненням у сховище.
Речові докази по справі відсутні. Цивільний позов по справі не заявлений.
Вирішуючи питання про призначення покарання підсудному ОСОБА_1, суд враховує ступінь тяжкості, мотиви, характер, обставини вчиненого ним противоправного діяння, щире каяття у вчиненому, що визнається обставиною, що пом'якшує покарання.
З урахуванням особи підсудного, його бажання стати на шлях виправлення, матеріалів, що характеризують особу, його сімейного стану, осудного відношення до вчиненого, суд вважає за можливе з метою перевиховання, звільнити підсудного від відбування покарання з випробуванням та покладенням зобов'язань, передбачених ст.76 КК України.
Керуючись ст.124, 129 Конституції України, ст.ст.50-51, 63, 65-67, 75, 76, 185 ч.З КК України, ст.ст.323-324 КПК, суд, -
ПРИСУДИВ:
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні злочину, передбаченого ч.З ст.185 КК України, та призначити йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.
Відповідно до ст.75 КК України від відбування призначеного покарання ОСОБА_1 - звільнити з випробуванням строком на один рік.
Відповідно до ст.76 КК України, покласти на засудженого ОСОБА_1 обов'язок повідомляти органам кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи або навчання та періодично з'являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.
з
Міру запобіжного заходу відносно ОСОБА_1 до набрання вироком законної сили змінити з утримання під вартою на підписку про невиїзд, звільнивши засудженого з-під варти з зали суду.
На вирок суду може бути подана апеляція в апеляційний суд Запорізької
області через Василівський районний суд протягом пятнадцяти днів з моменту
оголошення.