Справа № 3-454/2007 рік . ПОСТАНОВА
іменем України
27 лютого 2007 року суддя Нижньосірогозького районного суду Херсонської області, Л.В.Базіль розглянувши матеріали адміністративної справи які надійшли з Нижньосірогозького відділення державної податкової інспекції в Херсонської області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженку смт. Нижні Сірогози Херсонської області, мешканку АДРЕСА_1 с Дем"янівка Нижньосірогозького району Херсонської області, українку, громадянку України, не працюючу, освіта - середньо-спеціальна, не одружену, маючу на утриманні одну неповнолітню дитину, раніше до адміністративної відповідальності не притягувалася, за вчинення правопорушення передбаченого ст. 155-1 ч. 1 КпАП України
ВСТАНОВИ В:
ОСОБА_1 06.02.2007 року, працюючи продавцем магазині Нижньосірогозького сільського споживчого товариства, що знаходиться по вул. Леніна в с Дем"янівка Нижньосірогозького району Херсонської області допустила порушення порядку проведення розрахунків :
не забезпечила відповідність сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів яка зазначена в денному звіті на місці проведення розрахункових операцій в сумі коштів по розрахунковим квитанціям виданим з початку робочого дня.
В судовому засіданні під час розгляду справи громадянка ОСОБА_1 свою вину визнала частково, пояснивши, що не відповідність коштів по розрахунковим операціям виникла в зв"язку з тим, що вчасно не була здана готівка.
Дослідивши матеріали адміністративної справи, вислухавши пояснення ОСОБА_1, суддя приходить до висновку, що хоча ОСОБА_1 і допустила порушення, але такі дії не спричинили тяжких наслідків, а також суд враховує той факт, що правопорушник сплатив штрафні санкції, в розмірі 2049.75 гривень, враховуючи особу правопорушника, обставин, що пом'якшують відповідальність правопорушника - її щире каяття, наявність на утриманні однієї неповнолітньої дитини, відсутність обставин, що обтяжують відповідальність правопорушника , судця відносить такі діяння до малозначності вчиненого правопорушення і вважає, що існує можливість звільнити порушницю від адміністративної відповідальності обмежитись усним зауваженням та справу провадженням закрити.
Керуючись ст.ст.33, 155-1 ч.І, 221 КпАП України суддя
ПОСТАНОВИВ:
Визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні правопорушення
передбаченого ст. 155-1 ч.І КпАП України, але за малозначністю вчиненого
правопорушення звільнити її від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.
Провадження по справі закрити.
Копію постанови направити правопорушнику для відома.
Постанова остаточна і оскарженню не підлягає, але може бути опротестована прокурором у встановленому законом порядку.