Судове рішення #10773647

                                    КОПІЯ            

       Справа №  3-983/10

                    П О С Т А Н О В А

    21 липня 2010 року суддя Ленінського районного суду м. Полтави Тимчук Р.І., у  відкритому   судовому   засіданні   в  приміщенні  суду, розглянувши матеріал, який    надійшов з Ленінського РВ ПМУ ГУВС України про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця  м. Полтава, громадянина України, українця, непрацюючого, який проживає за адресою: АДРЕСА_1

 за ч.1 ст.160  КУпАП ,-

                    В С Т А Н О В И В :

    ОСОБА_1 27 червня 2010 року  о 11 год. 40  хв. по вул. Леніна в м. Полтава, біля зупинки «Оптика» вів торгівлю з рук продуктами харчування без відповідних дозвільних документів.

ОСОБА_1 в судовому засіданні вину у вчиненому правопорушенні визнав повністю.

Винність ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 27.06.2010 року,  та поясненнями правопорушника з яких вбачається, що ОСОБА_1 27 червня 2010 року  о 11 год. 40  хв. по вул. Леніна в м. Полтава, біля зупинки «Оптика» вів торгівлю з рук продуктами харчування без відповідних дозвільних документів.

Дії за ч.1  ст. 160   КУпАП  кваліфіковано вірно.

Враховуючи викладене , керуючись ст. ст. 24,  160 ч.1, 284  КпАП України,-

                    П О С Т А Н О В И В :

Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст.160  КпАП України.

            Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 17 грн. 00 коп., без конфіскації предметів торгівлі.

Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня винесення постанови.

Суддя  Ленінського районного

суду міста Полтави                       /підпис/         Р.І. Тимчук

ВІРНО: Суддя  Ленінського районного

суду міста Полтави Р.І. Тимчук    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація