Судове рішення #10774391

 

Справа № 2-2291/10

Р І Ш Е Н Н Я

 ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

19 липня   2010  Ленінський районний суд міста Полтави у складі:

головуючого судді:– Тимчука Р.І.,

при секретарі – Кійченка М.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Полтаві в залі суду цивільну справу за позовом  ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, -

В С Т А Н О В И В:

    Позивач ОСОБА_2 звернулася з позовом до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що 31 липня 1998 року у відділі реєстрації актів громадянського стану виконкому Полтавської міської ради вони з відповідачем зареєстрували шлюб. Від шлюбу мають сина ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1. З 2007 року, вони разом не проживають та не підтримують шлюбно-сімейні відносини, сім’я розпалась в зв’язку з різними поглядами на вирішення сімейних питань.  

    Позивач в судовому засіданні позов підтримала.

Відповідач в судовому засіданні не заперечував проти задоволення позову.

Враховуючи те, що відповідач визнав позов, тому суд на підставі ч. 4 ст. 130 ЦПК України вважає за можливе ухвалити рішення по справі у попередньому судовому засіданні.

    Суд, вислухавши думку позивача та відповідача, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов обґрунтований і підлягає задоволенню.

    Судом встановлено, що 31 липня 1998 року у відділі реєстрації актів громадянського стану виконкому Полтавської міської ради зареєстровано шлюб між ОСОБА_3  та ОСОБА_2, про що в книзі реєстрації актів про одруження цього ж числа зроблено запис за № 1049, свідоцтво НОМЕР_1 (а.с.3). Сторони проживають окремо, сімейно-шлюбні відносини  не складаються.

Спору про розподіл спільного майна подружжя не має. Від шлюбу вони мають неповнолітнього сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, який  проживає з позивачем.

    На підставі викладеного, керуючись ст. 112 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 130, 212 - 215  ЦПК України, суд,-

В И Р І Ш И В:

    Позов  ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу -  задовольнити.

    Шлюб, зареєстрований 31 липня 1998 року у відділі реєстрації актів громадянського стану виконкому Полтавської міської ради між ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, актовий запис № 1049, свідоцтво НОМЕР_1, – розірвати.

При розірванні шлюбу в органах РАЦС стягнути з ОСОБА_2 держмито на користь держави в сумі 17 грн., ОСОБА_3 від сплати держмита звільнити.

Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Полтавської області через Ленінський районний суд м. Полтави на протязі 10 днів шляхом подачі заяви про апеляційне о   скарження та на протязі 20 днів після  подачі такої заяви шляхом подачі апеляційної скарги.

Суддя Ленінського районного

суду м. Полтави                                                               Р.І. Тимчук

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація