Судове рішення #10777102

КОПІЯ Справа № 2-2165/10

З А О Ч Н Е    Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

2 вересня  2010  року  Ленінський районний суд м. Полтави в складі

головуючого  судді:     Тимчука Р.І.,

при секретарі:               Кійченка М.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Полтаві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про стягнення аліментів на утримання дитини, -

В С Т А Н О В И В:

У червні 2010 року позивачка звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, в якій просила суд стягнути з відповідача аліменти на її користь на утримання доньки – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1  у розмірі 1/4 частини  з усіх видів заробітку відповідача щомісячно, але не менше 30% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку до досягнення сином повноліття, посилаючись на те, що ОСОБА_2 перебуваючи з нею в зареєстрованому шлюбі не проживає з сім’єю  та не надає матеріальної допомоги на утримання сина.

Позивачка в судове засідання не з’явилась не попередивши суд про причини своєї неявки, хоча про день і час розгляду справи була повідомлена належним чином.

Відповідач в судове засідання не з’явився не попередивши суд про причини своєї неявки, хоча про день і час розгляду справи був повідомлений належним чином.

Суд, враховуючи думку позивача, відповідно до ч. 4 ст. 169 ЦПК України, справу розглянув заочно, без участі відповідача, на основі наявних у справі даних та доказів.

Суд, вислухавши позивача,  дослідивши матеріали справи, вважає позов таким, що підлягає до задоволення за наступних обставин.

Судом встановлено, що згідно свідоцтва про народження, виданого 7 грудня 2002 року відділом реєстрації актів громадянського стану Ленінського районного управління юстиції м. Полтава, НОМЕР_1, батьками ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 є ОСОБА_4 та ОСОБА_1.

     Згідно ст. 51 Конституції України та ст.180 СК України батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

У відповідності до  ст. 80 СК України, при визначенні розміру аліментів, суд враховує матеріальне становище позивачки, дитини та матеріальне становище відповідача, інші обставини справи.

    На  підставі викладеного, керуючись ст.ст. 80, 180-183, 191 Сімейного кодексу України, ст.ст. 15, 30, 62, 208, 209, 212-214, 224,  367 ЦПК України, суд, -

     В И Р І Ш И В:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини – задовольнити.

Стягнути аліменти з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця с. М.-Ладижине Полтавського району Полтавсько області, проживаючого за адресою: с. М.-Ладижине Полтавського району Полтавсько області, в розмірі 1/4 частини з усіх видів його заробітку щомісячно, але не менше 30% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 на утримання доньки – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, починаючи з 22 червня 2010 року до досягнення донькою повноліття.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави 51 грн. держмита та 120 грн. – витрат на інформаційно – технічного забезпечення розгляду справи.

У частині стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць рішення підлягає негайному виконанню.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Полтавської області через Ленінський районний суд м. Полтави на протязі 10 днів шляхом подачі апеляційної скарги.

ВІРНО: Суддя Ленінського районного

суду м. Полтави                                     Р.І. Тимчук

  • Номер: 6/404/189/16
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-2165/10
  • Суд: Кіровський районний суд м. Кіровограда
  • Суддя: Тимчук Руслан Ігоревич
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.07.2016
  • Дата етапу: 29.07.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація