Судове рішення #10822652

ІНДУСТРІАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ СУД   м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

   

                                                            У Х В А Л А

                                           про повернення позовної заяви

03 березня 2010 року                                                                                     Справа № 2-1084/10

Суддя Індустріального районного суду м. Дніпропетровська  Мірошниченко Н.В., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про зменшення розміру аліментів, -

В С Т А Н О В И В:

             ОСОБА_1 звернувся до Індустріального районного суду                       м. Дніпропетровська  з позовом до ОСОБА_2 про зменшення розміру аліментів.

            Відповідно до ст. 109 Цивільного процесуального кодексу України за загальним правилом позови до фізичної особи пред’являються в суд за місцем проживання або знаходження відповідача.

            Згідно ст. 110 Цивільного процесуального кодексу України позови про стягнення аліментів можуть пред’являтися за місцем проживання позивача.

            Як вбачається з матеріалів доданих до позовної заяви, рішенням місцевого суду Зачепилівського району Харківської області від 29.07.2003 року  у справі № 2-398 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 стягнуто з ОСОБА_1 аліменти на утримання сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі ? частки всіх видів заробітку (доходів) з 26.06.2003р.

           Отже позови про зменшення розміру аліментів пред’являються в суд за загальним правилом за місцем проживання або знаходження відповідача.

            Відповідно до позовної заяви відповідач проживає:  АДРЕСА_1 що не є територією Індустріального району  м. Дніпропетровська.            

            За таких обставин позовна заява та додані до неї документи підлягають поверненню позивачеві для подання належному суду.

    На підставі викладеного, керуючись ст. 115, п. 4 ч. 3 ст. 121 Цивільного процесуального кодексу України, -

У Х В А Л И В :

Позовну заяву та додані до неї документи - повернути ОСОБА_1 для подання належному суду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання до суду першої інстанції заяви про апеляційне оскарження протягом п’яти днів з дня її проголошення і апеляційної скарги протягом наступних десяти днів.

Суддя                                     Н.В.Мірошниченко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація