Судове рішення #10850378

                                                                         Справа №  3-709

                                                                         2010 року

 

П О С Т А Н О В А

            20.07.2010 року                                                                         м. Городище

    Суддя Городищенського районного суду Черненко В.О., розглянувши   матеріали, які надійшли з Державної податкової інспекції у Городищенському районі про притягнення до адміністративної  відповідальності ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянку України, жительку АДРЕСА_1, працюючої головним бухгалтером Городищенського управління по експлуатації газового господарства Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Черкасигаз», за ч.1 ст. 163-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

В С Т А Н О В И В  :

    В Городищенському управлінні по експлуатації газового господарства Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Черкасигаз», Черкаська область, м. Городище, вул. Франка, 3, головним бухгалтером якого працює ОСОБА_1 порушено граничні строки та несвоєчасно сплачено узгоджені суми податкового зобов’язання комунального податку за перший квартал 2010 року до бюджетів Городищенської міської ради, Цвітківської селищної ради, Воронівської сільської ради, В’язнівської сільської ради, Мліївської сільської ради, Петропавлівської сільської ради та Хлистунівської сільської ради. Загальна сума несвоєчасно сплачених коштів складає 760 гривень 10 копійок. Затримка платежів склала один день, що є порушенням п.п. 5.3.1., п. 5.3. ст. 5 ЗУ «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» за що передбачена відповідальність згідно з ч.1 ст.163-2 КУпАП.

    При складенні протоколу та при розгляді його в суді ОСОБА_1 вину свою в скоєному правопорушенні визнала.

    Факт вчинення ОСОБА_1 правопорушення, підтверджується копією акту №415/15-041/24419656 від 01.06.2010 року.

      Зважаючи на вищевикладене, беручи до уваги особу ОСОБА_1, яка до адміністративної відповідальності притягується вперше та характер вчиненого правопорушення, а саме: те, що суми до сплати та терміни їх затримки є незначними, вважаю, що її можна звільнити від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням, а тому, керуючись ст. 22, ч.1 ст. 163-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

П О С Т А Н О В И В:

        ОСОБА_1,  звільнити від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням в зв'язку з малозначністю вчиненого нею адміністративного правопорушення.

                  На постанову може бути подано апеляцію або протест прокурора до апеляційного суду Черкаської області через Городищенський районний суд протягом 10 днів з моменту її винесення.

Суддя:                                                                                  В.А.Черненко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація