Справа № 3-508\2007р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 березня 2007 року Суддя Путильського районного суду Лисак І.Н. розглянувши матеріали, які надійшли від 2-го міжрайонного ВДАІ м.Вижниця в Чернівецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя с.Селятин Путильського р-ну, працюючого в Карпатському держспецлісгоспі, до адміністративної відповідальності притягується за ст.122 ч.2 КУпАП
ВСТАНОВИВ:
08.02.2007 р. о 09 год. 00 хв. гр. ОСОБА_1 в с.Усть-Путила, керуючи автомобілем Урал-5557, д\н НОМЕР_1, здійснив стоянку в зоні дії перехрестя, чим порушив пункт 15.9 ПДР.
Правопорушник в суд не з'явився по не відомій суду причині, хоча був належним чином повідомлений.
Факт скоєння правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 08.02.2007 р.
Дане правопорушення тягне відповідальність за ст.122 ч.2 КУпАП. На підставі вищенаведеного, керуючись ст. 284 КУпАП суд,
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винним ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення, передбаченого ст.122 ч.2 КУпАП, і піддати його штрафу у розмірі 8 гривень 50 копійок.
Постанова оскарженню не підлягає.