Судове рішення #10884874

Справа № 2-3061/10  

У Х В А Л А

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

30 червня 2010 року  суддя Дніпровського районного суду м. Києва Яровенко Н.О., перевіривши виконання вимог ст. 119-120 ЦПК України за позовною заявою ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Варта Щит» про стягнення заробітної плати та моральної шкоди –

в с т а н о в и в:

    Ухвалою від 21 червня 2010 року позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Варта Щит» про стягнення заробітної плати та моральної шкоди залишено без руху та наданий строк для усунення недоліків до 29 червня 2010 року.

    Недоліки, які зазначені в ухвалі від 21.06.2010 року позивачем не усунуті, клопотання про продовження строку для усунення недоліків від позивача станом на день винесення ухвали не надходило, отже, позовна заява вважається неподаною і підлягає поверненню позивачу.

    На підставі викладеного, керуючись ст. 121 ЦПК України,

у х в а л и в:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Варта Щит» про стягнення заробітної плати та моральної шкоди вважати неподаною та повернути позивачу.

    Роз’яснити позивачу, що повернення позову не перешкоджає повторному зверненню із позовом до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення позову.

    До суду може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження.

Суддя                                

  • Номер: 6/523/373/21
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-3061/10
  • Суд: Суворовський районний суд м. Одеси
  • Суддя: Яровенко Наталія Олегівна
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.04.2021
  • Дата етапу: 21.07.2021
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація