Судове рішення #10897715

                                                                                                                          Справа № 2-2283

                                                                                                                                            2010 р.

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

08 вересня  2010 р .                                           Коломийський  міськрайонний суд

                                                                          Івано-Франківської області                          

                                 

у складі: головуючої  - судді                         Беркещук Б.Б.

секретаря                                                         Ніколайчук О.В.

позивача                                                           ОСОБА_1

розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду в м. Коломиї справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу, -

В С Т А Н О В И  В :

         Сторони  перебувають в шлюбі, якого зареєстрували 02 липня 2006 року, актовий запис № 6  в Воскресинцівській сільській раді  Коломийського району  Івано- Франківської області.

          Від спільного  проживання  дітей немає.

  Із-за сімейних незгод, різних характерів та поглядів на життя, постійних сварок та скандалів в сім’ї,  сторони з  грудня місяця 2008 року припинили спільні сімейні стосунки, спільно не проживають і господарство не ведуть.  

   Позивачка позов і мотиви його підтримує та стверджує, що спільне проживання з відповідачем є неможливе і просить розірвати шлюб.

   Відповідач в судове засідання не з’явився,  про день і час розгляду справи повідомлений належним чином, подав до суду заяву в якій просить справу розглянути у його відсутності, позов визнає та не заперечує проти розірвання шлюбу з позивачкою.

           Виходячи з наведеного суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

  Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст.174 цього ж Кодексу. Згідно з ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

         Заслухавши пояснення  позивачки з врахуванням заяви відповідача, суд прийшов до висновку, що між сторонами склались неможливі умови спільного проживання, спільно не проживають з грудня місяця  2008 року,  спільного господарства не ведуть, будь-яких стосунків не підтримують, тому зберігати такий шлюб недоцільно так як він носить лише формальний характер.

          Кошти, пов’язані з оформленням розірвання шлюбу суд вважає покласти на позивачку так як вона цього просить .

          На підставі наведеного та ст.ст. 109,110,112 СК України та керуючись ст. ст.88,130, 174, 213, 214 ЦПК України, -

                                                              В И Р І Ш И В :

                 Зареєстрований шлюб між  ОСОБА_2  та ОСОБА_1 02 липня 2006 року, актовий запис № 6 в Воскресинцівській сільській раді  Коломийського району  Івано- Франківської області  розірвати.                    

          При одержанні в органах РАГС свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1  державне мито в сумі 17 гривень в прибуток держави звільнивши від сплати при одержанні такого свідоцтва  ОСОБА_2.

           Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.  

          Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до апеляційного суду Івано-Франківської області через Коломийський міськрайонний суд протягом десяти днів з дня його проголошення.  

                  ГОЛОВУЮЧА : підпис

                          З оригіналом вірно

                                              Суддя :

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація