Судове рішення #1090
У Х В А Л А

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

 

     

         05 червня 2006 року                                                    м. Київ

 

             Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі:

 

Левченка Є.Ф., Охрімчук Л.І., Сеніна Ю.Л.,

 

розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до акціонерного комерційного банку (далі-АКБ) “Кредит-Дніпро” (третя особа - мале приватне науково-виробниче підприємство ( далі-МПНВП) “Іра”) про повернення безпідставно списаної суми грошей, відшкодування матеріальної і моральної шкоди,

 

в с т а н о в и л а :

 

                У серпні 2000 року ОСОБА_1звернувся до суду із зазначеним позовом, посилаючись на те, що на підставі рішення суду з  МПНВП “Іра” підлягає стягненню на його користь 58000 грн. зарплати, проте АКБ “Кредит-Дніпро” безпідставно списав з розрахунку цього підприємства 268 грн. 43 коп. як недоїмки по податках.

             Згодом позивач доповнив свої позовні вимоги, посилаючись на те, що незаконними діями відповідача йому заподіяно матеріальної та моральної шкоди.

             Рішенням Жовтневого  районного суду м. Дніпропетровська від            05 листопада 2003 року у задоволенні позову відмовлено, а ухвалою цього ж суду від 05 листопада 2003 року позов в частині відшкодування матеріальної і моральної шкоди виділено в окреме провадження.

             Ухвалою апеляційного суду Дніпропетровської  області від 23 лютого 2004  року  рішення та ухвалу  районного суду залишено без змін.

            У касаційній скарзі  ОСОБА_1просить скасувати ухвалені у справі судові рішення,  посилаючись на порушення судами норм процесуального права.                 

             Касаційна скарга задоволенню не підлягає, виходячи з наступного.

             Відповідно до ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

                 Доводи скарги не дають підстав для висновку, що судами при розгляді справи допущені порушення норм матеріального чи процесуального права, які передбачені ст.ст. 338 - 341 ЦПК України як підстави для скасування рішень.             

             Оскаржувані судові рішення ухвалені з додержанням норм матеріального і процесуального права.

             Керуючись ст.ст. 332, 336  ЦПК України, колегія суддів Cудової палати у цивільних справах Верховного Суду України

 

у  х  в  а  л  и  л  а :

 

             Касаційну скаргу ОСОБА_1 відхилити, рішення та ухвалу Жовтневого  районного суду м. Дніпропетровська від            05 листопада 2003 року, а також ухвалу апеляційного суду Дніпропетровської  області від 23 лютого 2004  року  залишити без змін.

             Ухвала оскарженню не підлягає.

 

 

             Судді Верховного Суду України :                                      Є.Ф.Левченко

 

                                                                                                               Л.І.Охрімчук

 

                                                                                                                Ю.Л.Сенін

 

                                                                                                               

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація