Справа №2-398/07
Кіровський районний суд М.Кіровограда
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 березня 2007 року Кіровський районний суд М.Кіровограда
в складі головуючого судді: Кабанової В.В.
при секретарі: Тимців О.П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в М.Кіровограді справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виселення з житла,-
ВСТАНОВИВ:
Позивачка звернулась до суду з позовом, в якому просить виселити відповідача з житла, розташованого за адресою: АДРЕСА_1, без надання іншого жилого приміщення.
В суді позивачка позовні вимоги підтримала в повному обсязі, пояснила, що 28.12.1999 року між нею та відповідачем по справі було розірвано шлюб . 02.04.03 року вона отримала у спадщину квартиру, про що свідчить свідоцтво про право на спадщину. В даній квартирі вона прописана одна, постійно проживає, бере участь у витратах, пов'язаних з оплатою комунальних послуг. На протязі двох місяців вона вимагає від відповідача добровільно залишити її житлове приміщення, на що він категорично відмовляється звільнити вказане приміщення.
Відповідач викликався до суду, але в судове засідання не з"явився причини неявкі судові не відомі. Суд вважає неявку без поважних причин, на підставі ст.ст.169 ЦПК України, ухвалює розгляд справи без участі відповідачаи з постановлениям заочного рішення.
Вивчивши матеріали справи суд дійшов висновку про те, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Позивачка є власником АДРЕСА_1 відповідно до договору дарування від 20.01.1999 року.
В вказаній оселі в тепершній час прописана лише позивачка, що підтверджується домовою книгою.
Відповідно до матеріалів Кіровського ВМ Кіровоградського MB УМВС України про відмову в порушенні кримінальної справи, позивачка неодноразово зверталася до ВМ щодо застосування відносно неї фізичної сили відповідачем по справі ОСОБА_2
Відповідно до ст.116 ЖК України якщо наймач, члени його сім'ї або інші особи, які проживають разом з ним, систематичним порушенням правил соціалістичного співжиття роблять неможливим для інших проживання із ними в одній квартирі чи в одному будинку, а заходи запобігання і громадського впливу виявились безрезультатними, виселення винних на вимогу наймодавця або інших заінтересованих осіб провадиться без надання іншого жилого приміщення.
Керуючись ст. 116 ЖК України, ст. ст. 213-215.225 ЦПК України суд,-
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1 - задовольнити.
Виселити ОСОБА_2 з житла, що розташоване за адресою: АДРЕСА_1, без надання іншого жилого приміщення. На рішення суду може бути подано заяву про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга подається протягом двадцяти днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження.
2
Заочне рішення може бути переглянуто судом за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду через суд першої інстанції , який ухвалив оскаржуване судове рішення . Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою , яка її подає , до суду апеляційної інстанції .