Справа № 22-Ц-4404/ 2006р. Категорія: відшкодування збитків, внаслідок ДТП
Головуючий
1 інстанції - Грищенко І.О
Доповідач - Довгаль Г.П.
УХВАЛА
про прийняття апеляційної скарги до розгляду
31 липня 2006 р. м. Харків
/
Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області Довгаль Г.П., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Дзержинського районного суду м.Харкова від 15 червня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про відшкодування збитків, заподіяних ДТП, -
ВСТАНОВИВ:
Апеляційна скарга ОСОБА_1 на рішення Дзержинського районного суду м.Харкова від 15 червня 2006 року оформлена відповідно до вимог статті 295 ЦПК України, подана в установлений законом строк на апеляційне оскарження.
Підстав для залишення апеляційної скарги без руху не має.
У зв'язку з цим апеляційна скарга ОСОБА_1 . підлягає прийняттю до розгляду апеляційним судом.
Керуючись ст. 297 ЦПК України , -
УХВАЛИВ:
Прийняти до розгляду судовою палатою апеляційного суду Харківської області апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Дзержинського районного суду м.Харкова від 15 червня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про відшкодування збитків, заподіяних ДТП.
Ухвала оскарженню не підлягає.