Справа №2-878/2007р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 березня 2007 року
Чугуївський міський суд Харківської області у складі: головуючого - судді Слурденко О.І., при секретарі Шиловій І.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Чугуєві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідки про розірвання шлюбу зареєстрованого 06.12.1989 року Коробчанською сільрадою Чугуївського району Харківської області, актовий запис №37.
Від шлюбу мають одну дитину: доньку ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження.
Позивач наполягає на розірванні шлюбу з тих підстав, що шлюбні відносини між ними припинені з 2002 року. З цього року проживають окремо. Позивач має другу жінку з якою проживає тривалий час і в даний час вона вагітна. Тому між ними втрачене почуття любові та взаємоповаги. Майнового спору між ними немає. Просить суд розірвати шлюб, що відповідає їхнім взаємним інтересам.
Відповідачка позов визнала, підтвердивши вказані обставини та не заперечувала проти розірванню шлюбу в письмовій заяві.
Заслухавши позивача, дослідивши матеріали справи, суд надходить до наступного.
У відповідності до ч.1 ст.110 Сімейного Кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя і тоді суд відповідно ст.112 СК України з'ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітніх дітей, дитини-інваліда та інші обставини життя подружжя. При встановлені таких обставин, при яких подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного із них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу.
Між сторонами втрачене почуття любові та взаємоповаги, понад чотири років проживають окремо припинивши шлюбні стосунки, спільні дитина проживає разом з матір'ю і отримує аліменти від батька, у позивача є друга жінка з якою він проживає в наступний час і в даний час вона вагітна, таким чином причини розірвання шлюбу об'єктивні, подальше спільне життя подружжя неможливе і збереження шлюбу суперечило б інтересам обох сторін.
Керуючись ст.ст. 10,11,209,212-215 ЦПК України, ст.ст.110,112 Сімейного Кодексу України, суд
ВИРІШИВ:
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований 06.12.1989 року Коробчанським сільРАГСом Чугуївського району Харківської області, актовий запис №37 - розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1. державне мито в доход держави в сумі 17 гривень, а ОСОБА_2 від сплати держмита звільнити.
Рішення може бути оскаржене до судової палати з цивільних справ апеляційного суду Харківської області шляхом подачі через суд першої інстанції у 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подачею після цього протягом 20 днів апеляції або у порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.