Судове рішення #11016090

                                    Справа № 2-846

                                    2010 р.

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ

    22 липня 2010 року Пологівський районний суд Запорізької області  в складі головуючого  судді Лінник Г.О.,  при секретарі Івлєвій  О.Г.  розглянувши у відкритому    судовому засіданні   в м. Пологи  цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до відділу реєстрації актів цивільного стану Пологівського РУЮ про внесення змін до актового запису про шлюб,  

                       В С Т А Н О В И В :

    ОСОБА_1 звернулася до суду  з позовною заявою, в якій  вказала,  що  за свідоцтвом про народження, посвідкою на постійне проживання для іноземців та осіб без громадянства та паспортом вона значиться як ОСОБА_1. Під час реєстрації шлюбу 20 вересня 2003 року у відділі реєстрації актів цивільного стану Пологівського районного управління юстиції Запорізької області, по-батькові її було зазначено з помилкою «ОСОБА_1». 10 грудня 2009 року вона подала заяву до відділу реєстрації актів цивільного стану Пологівського районного управління юстиції Запорізької області про внесення змін до актового запису про шлюб № 131 від 20.09.2003 року складеного відділом реєстрації актів цивільного стану Пологівського районного управління юстиції Запорізької області, а саме змінити по-батькові нареченої з «ОСОБА_1» на «ОСОБА_1». За результатами розгляду даної заяви, їй було відмовлено у внесені змін та видано висновок № 41/2.3.39 від 10.06.2010 року.

В судовому засіданні позивач обґрунтувавши суду мотиви пред’явлення позову, повністю підтримала позовні вимоги.

    Представник відповідача проти позову не заперечує, мотиви його пред’явлення не оспорює.

            Суд перевіривши матеріали справи, вислухавши пояснення позивача, відповідача,  вважає,  позов таким, що підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, ст.  294  ЦК України, керуючись ст. 10,57,209, 212...215 ЦПК України, суд

                    В И Р І Ш И В :

    Зобов’язати відділ реєстрації актів цивільного стану Пологівського районного управління юстиції Запорізької області внести зміни в актовий запис про шлюб № 131 від                 20 вересня 2003 року, складений відділом реєстрації актів цивільного стану Пологівського районного управління юстиції Запорізької області, а саме змінити по-батькові нареченої з «ОСОБА_1» на «ОСОБА_1»    

Рішення може бути оскаржене   до Запорізького апеляційного суду  шляхом подачі в 10-денний строк  з дня його винесення  заяви на таке  оскарження та в  20-денний строк після цього – апеляційної скарги.

                         

                        Головуючий суддя –

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація