Судове рішення #11022618

                                                                                                                                Справа №2-507/2010р.    

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М        У К Р А Ї Н И

20 вересня 2010 року                    Корюківський районний суд Чернігівської області у складі:

головуючого – судді Чурупченка М.І.,

при секретарі – Макуха О.О.,

з участю позивачки – ОСОБА_1,

  відповідача – ОСОБА_2,  

           

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м. Корюківці у приміщенні суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -                            

в с т а н о в и в :

09 вересня 2010 року позивачка звернулась до суду з цим позовом та просить позов задовольнити і розірвати шлюб з відповідачем, мотивуючи свої вимоги тим, що подальше збереження шлюбу та сім’ї з відповідачем неможливе, так як через несумісність характерів та непоступливість одне одному, між ними склались неприязні взаємовідносини, постійно виникали довготривалі сварки та конфлікти, вони припинили ведення спільного господарства, розірвали сімейно-шлюбні відносини, сімейний бюджет ведуть окремо один від одного, хоч і проживають за однією адресою.

У судовому засіданні позивачка ОСОБА_1 свої позовні вимоги підтримала у повному обсязі та просить їх задовольнити, від надання строку для примирення категорично відмовилась, наполягає на розірванні шлюбу.

У судовому засіданні відповідач ОСОБА_2 позов визнав і не заперечує проти розірвання шлюбу, від надання строку для примирення категорично відмовився.

Судом встановлено, що сторони 07 вересня 2002 року у відділі РАЦС Корюківського РУЮ Чернігівської області зареєстрували шлюб, актовий запис за №65. Від спільного подружнього життя сторони мають одну повнолітню дитину, дочку, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Під час перебування у зареєстрованому шлюбі між сторонами, через несумісність характерів та непоступливість одне одному, постійно виникали довготривалі сварки та конфлікти, в результаті чого сторони втратили взаємоповагу одне до одного, припинили ведення спільного господарства, розірвали сімейно-шлюбні відносини, сімейний бюджет ведуть окремо одне від одного, хоч і проживають за однією адресою, наполягають на розірванні шлюбу, від строку для примирення категорично відмовились.    

Відповідно до вимог чинного сімейного законодавства України позов про розірвання шлюбу  може бути пред’явлений одним із подружжя. Суд вживає заходів щодо примирення подружжя якщо, це не суперечить моральним засадам суспільства. Суд з’ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу та інші обставини життя подружжя і постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

За таких обставин, вислухавши сторони та дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що подальше збереження шлюбу та сім’ї неможливе, а тому позов є законним і обґрунтованим та підлягає задоволенню, а оскільки позов задовольняється, то витрати сплачені позивачкою при зверненні з позовом до суду, слід залишити за нею, а від сплати державного мита на користь держави сторони слід звільнити, як постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.          

Керуючись ст.ст. 110-112 Сімейного кодексу України, ст.ст. 81, 88, 208-209, 212-215, 218 ЦПК України, суд –  

                                                     в и р і ш и в:

                                                                                   

Позов задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженцем м. Корюківки Корюківського району Чернігівської області, зареєстрований 07 вересня 2002 року у відділі РАЦС Корюківського РУЮ Чернігівської області, актовий запис №65.  

Прізвище після розірвання шлюбу громадянки ОСОБА_1 – залишити «ОСОБА_1».

Витрати, понесені позивачкою при зверненні з позовом до суду, залишити за нею, а саме: 30 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення.

Звільнити позивачку та відповідача від сплати державного мита, як постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.                  

На рішення суду протягом десяти днів з дня його проголошення може бути подана апеляційна скарга, особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

                                                                  Суддя:

                                                                 

  • Номер: 22-ц/804/25/20
  • Опис: Матеріали апеляційної скарги Паламарчук Д.Ю. на заочне рішення Добропільського міськрайонного суду Донецької області від 22.03.2010 року по цивільній справі за позовом Комунального підприємства “Компанія “Вода Донбасу” в інтересах Добропільського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства до Паламарчук Ю.Ю., Паламарчук Д.Ю., Омельченко С.М. про стягнення заборгованості за надані послуги
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-507/2010
  • Суд: Донецький апеляційний суд
  • Суддя: Чурупченко Михайло Іванович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.08.2019
  • Дата етапу: 22.01.2020
  • Номер: 6/332/12/25
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-507/2010
  • Суд: Заводський районний суд м. Запоріжжя
  • Суддя: Чурупченко Михайло Іванович
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 11.10.2024
  • Дата етапу: 03.02.2025
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація