Судове рішення #11033465

Справа № 3 –993/2010 р.

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

    04 серпня 2010 року                         м. Кузнецовськ                

Суддя Кузнецовського міського суду Рівненської області Незнамова І.М., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ по обслуговуванню адміністративної території м. Кузнецовська Рівненської області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , який народився ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, непрацюючого, проживаючого в АДРЕСА_1,

-   за  ч. 1 ст. 122, 122-2, ч. 2 ст. 126 КУпАП,

ВСТАНОВИВ :

          28 червня 2010 року о 19-25 год. неповнолітній ОСОБА_1, в м. Кузнецовську Рівненської області керував транспортним засобом марки “Пежо Експерт” не маючи посвідчення водія відповідної категорії, також не виконав вимогу працівника міліції про зупинку транспортного засобу, а також здійснив зупинку автомобіля на перехресті.

          Такими діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 122, ст. 122-2, ч. 2 ст. 126 КУпАП.

          В судовому засідання ОСОБА_1 вину у вчиненні правопорушення визнав повністю та пояснив, що дійсно 28 червня 2010 року о 19 год. 25 хв. в м. Кузнецовську керував транспортним засобом не маючи посвідчення водія відповідної категорії, також не виконав вимогу працівника міліції про зупинку транспортного засобу, а також здійснив зупинку автомобіля на перехресті.

    Проаналізувавши та дослідивши матеріали справи, пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, суд прийшов до висновку, що ОСОБА_1 дійсно винний у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.122, ст. 122-2, ч. 2 ст. 126 КУпАП.

Протоколом про адміністративне правопорушення підтверджується, що ОСОБА_1 виповнилося шістнадцять років.

Статтею 24-1 КУпАП передбачено, що за вчинення адміністративних правопорушень до неповнолітніх у віці від шістнадцяти до вісімнадцяти років можуть бути застосовані такі заходи впливу: зобов’язання публічного або в іншій формі попросити вибачення в потерпілого; застереження, догана або сувора догана; передача неповнолітнього під нагляд батькам або особам, які їх замінюють, чи під нагляд педагогічному чи трудовому колективу за їх згодою, а також окремим громадянам на їх прохання.

Відповідно до вимог ч. 2 ст. 36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних  правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.

    Враховуючи особу, яка притягується до адміністратвиної відповідальності, а саме те, що ОСОБА_1  щиро кається, вину визнав в повному обсязі, вчинив правопорушення у віці шістнадцяти років, а тому суд вважає за можливе застосування до особи, яка притягується до адміністративної відповідальності захід впливу у вигляді застереження.

           На підставі зазначеного, керуючись ст.24-1, ч. 1 ст.122 КУпАП, суддя,-

П О С Т А Н О В И В:

Неповнолітнього ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122, ст. 122-2, ч. 2 ст. 126 КУпАП і призначити йому захід впливу у вигляді застереження.

    Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

    Апеляційна скарга, протест прокурора подаються Апеляційному суду Рівненської області через Кузнецовський міський суд.  

            Суддя                                   І.М. Незнамова

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація