Судове рішення #1107636
КОПІЯ

КОПІЯ

 Справа № 2- 825/2007

УХВАЛА

 

18 квітня 2007 року суддя Вознесенського міськрайонного суду Миколаївсь­кої області Лузан Л.В., дослідивши матеріали позовної заяви ОСОБА_1до закритого сільськогосподарського акціонерного товарис­тва "Авангард" (далі - ЗСАТ "Авангард") про стягнення заборгованості по оре­ндній платі у сумі 1 938,48 грн., -

 

встановила:

 

 28.03.2007 року ОСОБА_1звернувся до суду з по­зовом до відповідача - заборгованості по орендній платі за користування земе­льної частки ( паю) у сумі 1 938,48 грн.

Ухвалою судді від 05.04.2007 року, вказана позовна заява була залишена без руху для усунення зазначених в ній недоліків у строк до 15.04.2007 року.

У вказаний строк на адресу суду, в порядку виконання ухвали від 05.04.2007 року про усунення недоліків позовної заяви, надійшла позовна заява у новій редак­ції з доданими до неї матеріалами, які були долучені до первинної позовної заяви. Але, й за цих обставин провадження по справі не може бути відкрито, оскільки, недоліки, з приводу яких була винесена вище вказана ухвала, не усунуті в повно­му обсязі.

Так, як вбачається з наданих договорів оренди земельної частки (паю) від 01.08.2001 року, ЗСАТ "Авангард" прийняло в оренду дві земельні частки (паї) розміром 8,84 умовних кадастрових гектарів, кожна. Проте, згідно копії Держав­ного акту на право на земельну ділянку ( серія МК № 043978), яка є у матеріалах справи, ОСОБА_1є власником земельної ділянки площею 17,20 га, тобто вказані документи протиріччять один одному та вирішення існуючих розбіжно­стей не вбачається з позову.

Крім цього, у позові відповідачем зазначено закрите сільськогосподарське акціонерне товариство "Авангард", тоді як довідка про нарахування рентної плати видана ТОВ "Авангард-2005", з якої у свою чергу, не вбачається наявність заборгованості перед позивачем.

Тому, беручи до уваги вищевикладене, враховуючи положення, передбачені ч.2 cm. 121 ЦПК України, дана позовна заява вважається неподаною та поверта­ється позивачеві.

Керуючись ч.2 cm. 121, 209, 210 ЦПК України, суддя, -

 

УХВАЛИЛА:

 

Позовну заяву ОСОБА_1до закритого сільсь­когосподарського акціонерного товариства "Авангард" про стягнення орендної плати у сумі 1 938,48 грн. - вважати неподаною та повернути позивачеві.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Миколаївської області через Вознесенський міськрайонний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оска­рження протягом п'яти днів з дня її проголошення та подачі апеляційної скарги протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

  • Номер: 6/129/45/2015
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-825/2007
  • Суд: Гайсинський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Лузан Л.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 02.12.2015
  • Дата етапу: 16.12.2015
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація