Справа №3-1390/10
П О С Т А Н О В А
Іменем України
27 липня 2010 р. м. Апостолове
Суддя Апостолівського районного суду Дніпропетровської області Диба Л.М., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов від Нікопольської міжрайонної рибоохоронної дільниці, відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Марянське Апостолівського району Дніпропетровської області, не працюючого, проживаючого в АДРЕСА_1, про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 85 ч.4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И Л А :
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 014674 від 15.06.2010 року, ОСОБА_1 15.06.2010 року о 16.00 годині на Каховському водосховищі в АДРЕСА_1 під час державної заборони здійснював вилов риби в брід, відстань від берега 10 м. забороненим знаряддям лову – сіткою, вічко 50 мм, висота 1,5 м, довжина 50 м. білого кольору,при цьому риби не впіймав, своїми діями порушивши ст. 3.15 Правил любительського та спортивного рибальства, вчинивши правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 85 КУпАП.
ОСОБА_1 на виклик суду не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином.
При складанні протоколу про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 пояснив, що 15.06.2010 р. о 16.00 годині на Каховському водосховищі в с. Марянське Апостолівського району Дніпропетровської області під час державної заборони здійснював вилов риби забороненим знаряддям лову – сіткою, вічко 50мм, висота 1,5 м, довжина 50 м. При цьому риби не впіймав.
При дослідженні матеріалів адміністративної справи, протоколу про адміністративне правопорушення встановлено, що у ОСОБА_1 вилучено сітку - вічко 50 мм висота 1,5 м, довжина 50 м, білого кольору мисинова. Місце зберігання вилученого майна – приміщення Нікопольської міжрайонної рибоохоронної дільниці у Дніпропетровській області.
Відповідно до 3.15. Правил любительського і спортивного рибальства затверджених Наказом Державного комітету рибного господарства України 15.02.1999 року N 19 «Забороняється лов водних живих ресурсів: із застосуванням вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї (за винятком гарпунних рушниць для підводного полювання), промислових та інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих чи інших матеріалів усіх видів і найменувань, а також способом багріння, спорудження гаток, запруд та спускання води з рибогосподарських водойм...»
Дослідивши матеріали адміністративної справи, протоколу про адміністративне правопорушення приходжу до висновку, що в діях ОСОБА_1 наявний склад правопорушення, передбаченого ч.4 ст.85 КпАП України, за ознаками г рубого порушення правил рибальства - рибальства із застосуванням заборонених знарядь лову виготовлених із сіткоснастевих чи інших матеріалів …
На підставі викладеного, беручи до уваги дані про правопорушника, керуючись ст.ст. 85 ч.4, 40, 268, 280, 283, 284, 290, 294 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И Л А :
Піддати ОСОБА_1 адміністративному стягненню, відповідно до ст. 85 ч. 4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у вигляді штрафу в сумі 340,00 грн., з конфіскацією знарядь вчинення правопорушення на користь держави.
Постанова судді може бути оскаржена особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: