Судове рішення #11107635

Справа №2-6086/10

 

ЗАОЧНЕ  РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30.08.2010 року                                                  

      Ленінський районний суд м. Вінниці в складі:  

головуючого судді Кашпрука Г.М.,

                  секретаря Маценко О.Т.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вінниці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

    В Ленінський районний суд м. Вінниці звернулась з позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2.

    В позові зазначила про те, що шлюб з відповідачем зареєструвала 27.04.2007 року у відділі реєстрації актів цивільного стану Вінницької міського управління юстиції Вінницької області. Від сумісного проживання мають неповнолітню дитини – доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3. Сімейне життя з відповідачем не склалося з причин різних поглядів на життя. Подальше спільне проживання та збереження шлюбу неможливі, а тому просить суд його розірвати.  

    В судове засідання позивач не з’явилась, надала суду заяву в якій просить провести судове засідання у її відсутність, позов підтримує у повному обсязі.

    Відповідач в судове засідання не з’явився, причини неявки не повідомив, про час, день та місце розгляду справи повідомлений завчасно та належним чином.

Суд ухвалив провести заочний розгляд справи.

При розгляді справи судом встановлені наступні факти та відповідні їм правовідносини.

Згідно свідоцтва серії НОМЕР_1, виданого 27.04.2007 року відділом реєстрації актів цивільного стану Вінницької міського управління юстиції Вінницької області, шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 зареєстрований 27.04.2007 року, актовий запис № 728, прізвище дружини після укладення шлюбу – ОСОБА_1.  

Відповідно до ч.2 ст.112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

В судовому засіданні встановлено, що шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 фактично розпався, сторони не підтримують подружніх відносин, відновлення сім'ї неможливе та суперечило б інтересам подружжя, а тому суд приходить до переконання, що вимоги позивача є доведеними та такими що підлягають задоволенню.

      На підставі викладеного та керуючись ст.112 СК України, ст.ст.10, 60, 213, 215, 212-218 ЦПК України, -

ВИРІШИВ:

    Позов задовольнити.

    Розірвати шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрованого 27.04.2007 року у відділі реєстрації актів цивільного стану Вінницької міського управління юстиції Вінницької області, актовий запис № 728.

    Судові витрати у вигляді судового збору в сумі 8,50 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн. залишити за позивачем.

    Витрати по сплаті держаного мита в сумі 17 грн. при реєстрації розірвання шлюбу покласти на ОСОБА_2, звільнити від сплати мита ОСОБА_1.

    Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

    Позивач має право оскаржити заочне рішення в загальному порядку, встановленому ЦПК України.

       

Суддя: /підпис/

Копія вірна.

Суддя:

Секретар:  

  • Номер: 22-ц/816/1377/21
  • Опис: заява ТОВ «Фінансова компанія «Кредит-Капітал» про заміну сторони у виконавчому провадженні у справі за позовом ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» до Теліченка С.О., Теліченко Н.А., Теліченка О.І. про стягнення заборгованості за кредитним договором
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-6086/10
  • Суд: Сумський апеляційний суд
  • Суддя: Кашпрук Геннадій Миколайович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 05.08.2021
  • Дата етапу: 05.08.2021
  • Номер: 6/592/188/21
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-6086/10
  • Суд: Ковпаківський районний суд м. Сум
  • Суддя: Кашпрук Геннадій Миколайович
  • Результати справи: скасовано
  • Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 20.04.2021
  • Дата етапу: 07.09.2021
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація