Судове рішення #11170585

                                                                             Справа № 2-о-47/2010 року

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М           У К Р А Ї Н И

13 серпня 2010 року                                                                                         м.Долина

Долинський районний суд Івано-Франківської області в складі:    

                   головуючого – судді Керніцький  І.І.

                   секретаря  судового засідання – Оленюк  Т.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Долині заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа: Управління Песійного фонду в Долинському районі про встановлення факту належності правовстановлюючого документу,-

В С Т А Н О В И В:

          Заявниця просить постановити рішення, яким встановити факт належності її  ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1, жительки АДРЕСА_1 трудової книжки за номером УКР № НОМЕР_1.

          Свої вимоги мотивує тим , що ІНФОРМАЦІЯ_1 в селі Богдан Рахівського району Закарпатської області народилась вона, ОСОБА_1. Її  прізвище до шлюбу ОСОБА_1, яке вона поміняла на ОСОБА_1 у зв»язку із одруженням. 22 лютого 1982 року вона влаштувалася на роботу у господарське товариство, де на неї була заведена трудова книжка. Однак під час заповнення трудової книжки працівником відділу кадрів була допущена помилка, а саме в графі «дата рождения» зазначено «ІНФОРМАЦІЯ_1 «, коли за свідоцтвом про народження у неї ІНФОРМАЦІЯ_1. Оскільки трудова книжка як правило знаходиться за місцем праці, то і я, відповідно, раніше не книжка як правило знаходиться за місцем праці, то і вона, відповідно, раніше не звертала і не могла звертати на це уваги чи придати певного значення для приведення у відповідності запису. Коли вона звернулась в Управління Пенсійного фонду із заявою про нарахування її пенсії, то було встановлено помилку у записі у трудовій книжці, що має суттєве значення для виходу на пенсію. Їхніми працівниками було запропоновано її звернутись до суду із заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документу саме її. У відповідності з п.6 ч.1 ст.256 ЦПКУ суди розглядають справи про встановлення фактів належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім.»я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігається з ім.»ям,  по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у паспорті або в свідоцтві  про народження якої, що зазначені в документі не збігаються з ім.»ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у паспорті або свідоцтві про народження.

В судовому засіданні заявниця підтримала свої вимоги, зіславшись на вищевикладені обставини. Просила постановити рішення, яким встановити факт належності її  ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1, жительки АДРЕСА_1 трудової книжки за номером УКР № НОМЕР_1.

          Представник заінтересованої особи в судове засідання не з»явився, проте подав до суду письмову заяву в якій вказав, що з позовом згідний, просить справу розглядати в його відсутності.    

Суд, вислухавши сторін, вивчивши матеріали справи, вважає, що заява належить до задоволення, виходячи з наступного.

Як вбачається з свідоцтва про народження І-ФМ  № НОМЕР_2, запис № 107 від 25 лютого 2010 року заявниця народилась ІНФОРМАЦІЯ_1  (а.с.6).

Свідоцтво про одруження І-ФМ № НОМЕР_3 від 05.07.1981 року свідчить, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження уклала шлюб з ОСОБА_2, у зв”язку з чим змінила прізвище “ ОСОБА_1” на “ОСОБА_1”  (а.с.5).

Згідно копії паспорта СС № НОМЕР_4 від 20.02.1997 року заявниця  народилась ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.3).

При таких доказах суд приходить до висновку, що ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1, жительці АДРЕСА_1 належить трудова книжка за номером УКР № НОМЕР_1..

Відповідно до ст. 256 ч. 1 п. 6 ЦПК України, суд розглядає справу про встановлення належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім’я, по-батькові, місце і час народження якої зазначені у документі, не збігається з ім’ям, по-батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, вказаними у свідоцтві про народження або в паспорті.

Встановлення факту належності  заявниці по справі вищезазначеного документа породжує для неї настання юридичних наслідків, оскільки заявниці зможуть в Управлінні Пенсійного фонду нарахувати пенсію.

На підставі викладеного, ст.ст. 234, 256 Цивільно-процесуального кодексу України, керуючись ст. ст. 208, 209, 213, 214, 215, 259 Цивільно-процесуального кодексу України, суд, –

Р І Ш И В:

Заяву задовольнити.

Встановити факт належності заявниці ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1, жительці АДРЕСА_1 трудової книжки за номером УКР № НОМЕР_1.

    Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення до Апеляційного суду Івано-Франківської області через Долинський районний суд; апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суду Івано-Франківської області через Долинський районний суд.

                                                                             Суддя:  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація