Судове рішення #11170617

Справа № 2-0-46/2010 р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ

30 вересня 2010  року                                      м.Долина

Долинський районний суд в Івано-Франківській області, в складі:

        головуючого: судді Керніцького І.І.

        секретаря:  Січка В.М.

розглянувши у відкритому  попередньому судовому  засіданні в м.Долина справу за заявою    ОСОБА_2 зацікавлена особа управління Пенсійного фонду України в Долинському районі про встановлення факту, що  має  юридичне значення, -

ВСТАНОВИВ:

Заявниця просить постановити рішення, яким встановити факт   належності їй правовстановлюючого документу - трудової  книжки серії БТ-І № НОМЕР_1, виданої 01.04.1976 року  на ім?я ОСОБА_2

Свої вимоги мотивує тим, що  30.01.1976 року  в неї  розпочалася трудова діяльність на комбінаті громадського харчування «Рівнопромстрой», де на її  ім’я було  заведено трутову книжку серії БТ-І № НОМЕР_1, яка за весь  час її  трудової  діяльності перебувала на різних підприємствах де працювала заявниця. Відповідно до  чинного на той час законодавства в її  трудову книжку заносились дані про її  прийняття, переведення так звільнення з  місця роботи. В 2010 році їй призначена пенсія за віком.Однак,  при попередньому ознайомленні з її  документами, необхідними для призначення та виплати пенсії їй було повідомлено що у призначенні та виплаті пенсії  їй може бути відмовлено,  в зв’язку з  тим, що на першій сторінці виданої  їй трудової  книжки  була допущена помилка, а саме в графі «по-батькові»  замість  запису відповідно до паспорта та свідоцтва про народження замість  запису «ОСОБА_2» зазначено «ОСОБА_2». В зв’язку з  тим, що з ачсом розпаду Радянського Союзу та розформування в даний час Рівненського комбінату громадського харчування  вона позбавлена можливості внести виправлення у видану їй трудову книжку, а тому змушена звернутися до  суду з заявою  про встановлення факту належності їй цього правовстановлюючого документу.

Встановлення такого факту їй необхідно для подання документів, необхідних  для призначення їй пенсії  за віком.

Заявниця в судовому засіданні, викладені в заяві вимоги підтримала,  зіславшись на викладені вище обставини.

Зацікавлена особа в  судове засідання не звилася.

Суд, дослідивши та проаналізувавши, здобуті в судовому засіданні докази в їх сукупності, вважає, що дана заява підлягає до задоволення, виходячи з наступного.

Так, відповідно до п.6 ч.1 ст. 256 ЦПК України суд  розглядає  справи про встановлення факту належності правовстановлюючих  документів особі, прізвище,  ім’я, по батькові, місце і час народження якої, що  зазначені в документі, не збігаються з прізвищем, ім’ям,  по батькові,  місцем і часом народження цієї  особи, зазначеним у свідоцтві про народження або  паспорті.

Як встановлено в судовому засіданні з  наявних  в матеріалах  справи письмових доказів на ім’я ОСОБА_2 видано трудову книжку серії БТ-І № НОМЕР_1 від 01.04.1976 року. Дата народження вказаної  особи зазначена ІНФОРМАЦІЯ_1.

Відповідно до світлокопії дубліката свідоцтва про народження серії 1-СМ № НОМЕР_2, виданого відділом РАЦС Долинського районного управління юстиції ОСОБА_2 народилася ІНФОРМАЦІЯ_1,  в графі «батько» її  батьком записано ОСОБА_4. Місцем народження особи зазначено с.Гошів.

Згідно свідоцтва про одруження  серії І-НМ № НОМЕР_3 від 21.06.1990 року,  ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 уклала шлюб з  ОСОБА_5 після чого її  прізвище змінилось на «ОСОБА_2».

Як вбачається з  паспорта громадянина України серії СС № НОМЕР_4,  виданого на ім’я ОСОБА_2 остання народилася ІНФОРМАЦІЯ_1. Місцем народження заначено с.Гошів Долинського району.

Таким чином суд  приходить до  висновку, що під  час здійснення запису в трудову книжку заявниці було  допущено помилку щодо правильності запису її «по батькові» з «ОСОБА_2» на «ОСОБА_2», а тому слід  вважати, що  трудова книжка серії БТ-І № НОМЕР_1 від 01.04.1976 року,  видана  на ім’я ОСОБА_2 належить ОСОБА_2

На підставі викладеного та ст.256 ЦПК України, керуючись ст.ст. 208, 209, 215, 218, 259 ЦПК України, суд -

РІШИВ:

Заяву задоволити.

Встановити факт  належності трудової книжки БТ-І № НОМЕР_1 від 01.04.1976 року,  виданої  на ім’я ОСОБА_2,  як такої що  належить ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів  з  дня його проголошення. Особи,  які брали участь  в ставі,  але не були присутні  у судовому засіданні  підчас проголошення судового рішення,  можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії  цього рішення.

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація