Судове рішення #111847712

30.08.2021

Справа № 490/4007/13-к

нп 1-кп/490/645/2018

       

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


30 серпня 2021 року                                                                                               м. Миколаїв

Центральний районний суд м. Миколаєва

у складі головуючого судді Гречаної С.І.,

за участю секретаря Муратової Д.А.

розглядаючи кримінальне провадження №12012160010000026 відомості про яке 22.11.2012 внесено до ЄРДР за обвинуваченням:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Миколаїв, національність українець, громадянина України, місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 , -

у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України,

Учасники судового провадження:

прокурор Балабан В.В., потерпілий ОСОБА_2

в с т а н о в и в:

Центральним районним судом м. Миколаєва розглядається кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України.

27 серпня 2021 року до суду надійшла заява від захисника Лопатишкіна Г.Ю. в інтересах обвинуваченого ОСОБА_1 про відкладення судового розгляду кримінального провадження в зв`язку із виїздом обвинуваченого до Польщі за трудовим контрактом.

В судовому засіданні прокурор Балабан А.В. клопотав зупинити розгляд кримінального провадження та оголосити обвинуваченого у розшук.

Вислухавши доводи прокурора, суд дійшов висновку.

Відповідно до вимог ст. 335 КПК України у разі якщо обвинувачений ухилився від суду, суд зупиняє судове провадження щодо цього обвинуваченого до його розшуку. Розшук обвинуваченого, який ухилився від суду, оголошується ухвалою суду, організація виконання якої доручається слідчому та/або прокурору.

В призначене судове засідання на 30.08.2021 обвинувачений ОСОБА_1 не з`явився, про час та місце проведення судових засідань повідомлявся належним чином. Нехтування зі сторони обвинуваченого щодо явки у судові засідання є неодноразовим, до 30.08.2021 року обвинуваченого намагалися доставити в судові засідання приводом, та оголошували у розшук. Проте, обвинувачений повторно, зухвало, ухиляється від суду, у призначені судові засідання не з`являється, згідно наданої захисником інформації останній на невизначений час виїхав за кордон України, в зв`язку із чим затягується розгляд кримінальної справи, розгляд якої триває з 26.02.2013 року.

На підставі викладеного, суд визнає ухилення обвинуваченого ОСОБА_1 від суду, та вважає за необхідне, оголосити обвинуваченого ОСОБА_1 у розшук.

Керуючись ст. 335 КПК України, суд, -


п о с т а н о в и в:

Оголосити розшук обвинуваченого ОСОБА_1 ,  ІНФОРМАЦІЯ_2 , уродженця м. Миколаїв, громадянина України, місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 .

Організацію виконання ухвали доручити працівникам Миколаївського районного управління поліції ГУНП в Миколаївській області, здійснення контролю за виконанням ухвали покласти на прокурора Окружної прокуратури м. Миколаєва Балабана В.В.

Про виконання ухвали повідомити суд.

Судове провадження за обвинуваченням ОСОБА_1 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України, зупинити до його розшуку.

Ухвала оскарженню не підлягає.






       Суддя                                                                                           С.І. Гречана



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація