Судове рішення #11198833

                                                     

УХВАЛА

                                                   про відмову в прийнятті заяви

      07 вересня 2010 року суддя Полонського районного суду Хмельницької області Боб”як Б.В.,

      розглянувши заяву ПАТ «МТС Україна» в особі представника заявника адвоката ОСОБА_1  про видачу судового наказу на стягнення боргу з ОСОБА_2,  

                                                         В С Т А Н О В И В:

      18 серпня 2010 року ПАТ «МТС Україна» в особі представника заявника адвоката ОСОБА_1 звернулося до суду із заявою, в якій просить видати судовий наказ про стягнення боргу за надані послуги з ОСОБА_2, зазначивши її адресу смт. Понінка, вул. Чапаєва, 16А.

      За повідомленням відділу у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Полонського РВ УМВСУ ОСОБА_2 за вказаною у заяві адресою не значиться.

      Відповідно до ч.6 ст.100 ЦПК України у разі, якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи – боржника, суд відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу.

      З огляду на встановлені обставини та правові положення підстав  для прийняття заяви до розгляду не вбачається, заява підлягає поверненню.

      Керуючись ст.ст.96,100 ЦПК України,

                                                              УХВАЛИВ:

      Відмовити ПАТ «МТС Україна» в особі представника заявника адвоката ОСОБА_1 у прийнятті заяви про видачу судового наказу на стягнення боргу з ОСОБА_2.

      Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Хмельницької області шляхом подання апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня отримання копії цієї ухвали.

      Суддя                                                     підпис                                              Б.Боб”як

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація