Судове рішення #1124022
Справа № 3-1294/07

Справа № 3-1294/07

ПОСТАНОВА

 ПРО АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

10 квітня 2007 року                                                                     м. Броди

Суддя Бродівського районного суду Львівської області Бородійчук О.І. розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, відносно

ОСОБА_1, 1962 р. н., проживаючого у АДРЕСА_1 не працюючого

по ч. 1 ст. і 22 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

Правопорушник 09.03.2007 року о і4.50 год. на 462 кілометрі а/дороги Київ-Чоп, керуючи транспортним засобом перевищив встановлене обмеження швидкості руху більш як на 20 кілометрів на годину.

Правопорушник в судове засідання не з'явився, хоча у встановленому порядку був повідомлений про час та місце розгляду справи. Про причини неявки суд не повідомив.

Винність правопорушника стверджується доказами по справі.

Оглянувши матеріали справи, суд приходить до висновку, що в діях правопорушника наявні ознаки правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП.

Обираючи вид та міру стягнення суд враховує особу правопорушника, характер вчиненого правопорушення та приходить до висновку, що до правопорушника слід застосувати стягнення у вигляді штрафу.

Керуючись ч. 1 ст. 122, п. І ч. 1 ст. 284 КУпАП суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним ОСОБА_1у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП та обрати стягнення у вигляді 10 грн. штрафу.

Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація