Справа №3-958/2007 р.
ПОСТАНОВА
ІМ'ЯМ УКРАЇНИ
03 квітня 2007 року м. Корюківка
Суддя місцевого Корюківського районного суду Чернігівської області - Саволій Є.Г., при секретарі - Лашко Л.І., розглянувши матеріали, що надійшли від ВДАІ УМВС в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, 1966 року народження, громадянина України, мешканця АДРЕСА_1, приватного підприємця, раніше до адмінвідповідальності не притягувався,-
за ст.122 ч.1 КпАП України, -
ВСТАНОВИВ:
16 березня 2007 року о 16-й год. 05 хв. на 22-му а/д Чернігів-Грем»яч ОСОБА_1, керуючи автомобілем марки «ГАЗ-2410», д/н НОМЕР_1 перевищив максимально допустиму швидкість руху більш ніж на 20 км/год, чим скоїв правопорушення передбачене ст.122 ч.1 КпАП України.
В судове засідання ОСОБА_1 не з»явився з невідомих суду причин, будучи своєчасно, в установленому законом порядку повідомленим про час та місце розгляду справи.
Вина підтверджується даними протоколу № 447389.
Керуючись ст.ст. 284 ч.1, п.1, 122 ч.1 КпАП України ,-
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винним ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення,
передбаченого ст.122 ч.1 КпАП України та піддати його адміністративному стягненню у
вигляді - попередження.
Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.