Судове рішення #11254922

Справа №22ц -4644/10                                                                                                                   Головуючий в 1 інстанції: .Івасюта Л.В.

Категорія:27                                                                                                                                    Доповідач: Завидовська-Марчук О.Г.

АПЕЛЯЦІЙНИЙ     СУД        ВОЛИНСЬКОЇ      ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

«8»жовтня 2010 року                                            м. Луцьк

Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Волинської області в складі:

головуючого   - судді       Завидовської – Марчук О.Г.,

    суддів             -     Данилюк В.А., Осіпука В.В.,

при секретарі         Дуткіній Ж.П.

озглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Луцьку заява про поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали Луцького міськрайонного суду від 17 червня 2010 року про скасування заходів забезпечення позову у справі за позовом публічного акціонерного товариства «Сведбанк» до ОСОБА_2, товариства з обмеженою відповідальністю «Вопак-Трейд», товариства з обмеженою відповідальністю «КМ-Холдинг» про стягнення заборгованості,-

В С Т А Н О В И Л А :

Ухвалою Луцького міськрайонного суду від 17 червня 2010 року було скасовано заходи забезпечення позову у справі за позовом публічного акціонерного товариства «Сведбанк»» до ОСОБА_2, товариства з обмеженою відповідальністю «Вопак-Трейд», товариства з обмеженою відповідальністю «КМ-Холдинг» про стягнення заборгованості.

Не погоджуючись з вищезазначеною ухвалою місцевого суду, представник позивача 26.08.2010 року подав апеляційну скаргу, тобто з пропуском строку на апеляційне оскарження. Одночасно останній подав заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження та просив поновити пропущений ним строк апеляційного оскарження, посилаючись, на те, що про дану ухвалу суду представник позивача дізнався лише 16.08.2010 року, коли ознайомлювався із матеріалами виконавчого провадження у відділі ДВС Луцького міського управління юстиції, а тому вважає, що строк пропущений з поважних причин.

Відповідно до ч.2 ст.294 ЦПК України апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали. Апеляційна скарга, подана після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишається без розгляду, якщо апеляційний суд за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

    Як вбачається з матеріалів справи ухвала суду про скасування заходів забезпечення позову у вищевказаній справі постановлена 17.06.2010 року, однак в матеріалах справи відсутні дані про отримання представником позивача даної ухвали суду.

Враховуючи зазначені обставини, колегія суддів приходить до висновку, що строк на апеляційне оскарження ухвали Луцького міськрайонного суду пропущено з поважних причин, що є підставою для поновлення встановленого законом строку.

    Керуючись ст.ст. 294, 317, 319 ЦПК України, колегія суддів

                            У Х В А Л И Л А :

    Поновити строк на апеляційне оскарження ухвали Луцького міськрайонного суду від 17 червня 2010 року в даній справі представнику Публічного акціонерного товариства «Сведбанк».

    Ухвала оскарженню не підлягає.

    Головуючий                

    Судді                                

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація