Судове рішення #1125766
Справа №2-251/2007 p

Справа №2-251/2007 p.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ             УКРАЇНИ

27 лютого 2007 року                                                                 м. Полтава

Полтавський районний суд Полтавської обл. в складі:

головуючого - судді      - Нечволод В.В.

при секретарі               -   Луговій Є.В.

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м. Полтаві справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про стягнення аліментів на утримання дитини ,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

У попередньому судовому засіданні позивач позов підтримала, надавши пояснення, аналогічні викладеним в позовній заяві та просила суд стягувати щомісячно з відповідача аліменти на утримання дитини   в розмірі, визначеному судом з усіх видів доходу відповідача.

Відповідач надав суду заяву від 20.02.2007 року (а.с.6), якою позовні вимоги визнав та не заперечував проти розгляду справи за його відсутності.

Згідно ч.4 ст.174 ЦПК України, у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Суд заслухавши пояснення позивача , дослідивши матеріали справи вважає позов таким , що підлягає задоволенню з наступних підстав :

Судом встановлено, що сторони перебувають в шлюбі, зареєстрованому 28.09.1996 р. Терешківською сільською радою (а.с.З), від цього шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.2) , який після фактичного припинення шлюбних відносин проживає з позивачем - ОСОБА_1 Відповідач кошти на утримання сина не сплачує, хоча зобов'язаний нести витрати на утримання дитини хоча б у мінімальному розмірі, встановленому законодавством. .

Враховуючи наведене, суд прийшов до висновку про необхідність задоволення позову.

Відповідно до ст. 79, 88 ЦПК України з відповідача необхідно стягнути на користь держави судовий збір в сумі 51 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільних справ в сумі 7 грн. 50 коп. згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2005 року № 1258.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 180, 182, 183 СК України , ст.ст.З, 11,15,79,88, 209, 212, 214-215, 218   ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_2, уродж. м. Полтава, мешканцяАДРЕСА_1, відбуваючого покарання в Черкаській ВК-62, вул. Сурікова , 30, м. Черкаси, 18013, ідентифікаційний номер суду невідомий, на користь ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_3, прож.: АДРЕСА_1 аліменти на утримання неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 1/4 частини з усіх видів доходу, але не менш ніж ЗО % від прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, починаючи з 24.01.2007 р. до досягнення дитиною повноліття.

Стягнути з відповідача ОСОБА_2на користь держави судовий збір в розмірі 51грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільних справ в сумі 7 грн. 50 коп. згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2005 року № 1258.

Рішення в частині стягнення аліментів підлягає негайному виконанню в межах суми платежу за один місяць.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Полтавської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку, передбаченому ч.4 ст.295 ЦПК України.

Суддя (підпис) ВІРНО:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація