Судове рішення #1127491
Справа № 2-448/07

Справа № 2-448/07

УХВАЛА

 

10  квітня  2007  року  Прилуцький  міськрайонний  суд  Чернігівської області  в  складі: головуючого - судді Зарічної Л.А., при секретарі - Голушко Н.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Прилуки цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на 1/2 частину автомобіля та зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про поділ майна подружжя,-

 

ВСТАНОВИВ:

 

Ухвалою судді від 19.03.2007 року було відкрито провадження у даній справі.

В попередньому судовому засіданні ОСОБА_2 подав зустрічну позовну заяву про поділ майна подружжя.

В судовому засіданні позивачі подали письмові заяви про залишення відповідних позовних заяв без розгляду.

Вислухавши в судовому засіданні думку сторін, суд вважає, що подані заяви підлягають задоволенню.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст.205 - 207 ЦПК України, суд -

 

УХВАЛИВ:

 

Позовні заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на 1/2 частину автомобіля та ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про поділ майна подружжя - залишити без розгляду.

Ухвала суду може бути оскаржена шляхом подання протягом 5 днів з дня її проголошення заяви про апеляційне оскарження та протягом наступних 10 днів самої апеляційної скарги до Апеляційного суду Чернігівської області через Прилуцький міськрайонний суд.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація