Справа № 3-2048/10
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06 вересня 2010р. Суддя Київського районного суду м. Полтави Одринська Т.В., розглянувши матеріали, які надійшли з ДПІ м Полтави про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Полтава, проживає в АДРЕСА_1 працює керівником ПП «Будінвестсервіспроект», м.Полтава, вул. Н.Левицького, 10, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, за ст. 163-2 ч.1 КУпАП,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1, працюючи керівником ПП «Будінвестсервіспроект» (юридична адреса м.Полтава, вул. Н.Левицького, 10) не подав платіжне доручення в установу банку на сплату єдиного податку за 2 квартал 2010 року по терміну сплати до 20.07.2010р. Фактично єдиний податок не сплачено.
Своїми діями ОСОБА_1 порушив ст. 3 Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» від 03.07.1998р., чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 163-2 ч.1 КУпАП.
Вина ОСОБА_1 підтверджується актом перевірки № 7624/1503/35926579 від 19.08.2010р., протоколом № 920/1503 від 19.08.2010р.
Вирішуючи питання про доведеність вини ОСОБА_1 у вчиненні інкримінованого йому правопорушення, виходжу з матеріалів справи в їх сукупності.
Виходячи з наведеного, вважаю, що ОСОБА_1 дійсно вчинив інкриміноване йому адміністративне правопорушення, а тому його дії необхідно кваліфікувати за ст. 163-2 ч.1 КУпАП.
При накладенні адміністративного стягнення з урахуванням характеру вчиненого правопорушення, ступеню вини, особи порушника ОСОБА_1 приходжу до висновку, що на останнього необхідно накласти адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави в сумі 85 грн.
Керуючись ст.ст. 283, 284, 294 КУпАП,-
П О С Т А Н О В И В :
Визнати ОСОБА_1 винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.163-2 ч.1 КУпАП, та піддати його адмінстягненню у вигляді штрафу у розмірі 85 грн. на користь держави.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Полтавської області через Київський районний суд м. Полтави протягом 10 днів з дня її винесення.
Строк пред’явлення постанови до виконання 3 місяці з дня її винесення.
Суддя Одринська Т.В.