Судове рішення #11301516

                                                                                                             Справа № 2-282/2010р.                                                                                          

У Х В А Л А

08 жовтня 2010 року                                      Корюківський районний суд Чернігівської області у складі:

        головуючого – судді Чурупченка М.І.,

        при секретарі – Макуха О.О.,

        з участю представника відповідача – Іваненко С.І.,        

розглянувши розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Корюківка у приміщенні суду справу за позовною заявою ОСОБА_2 до управління Пенсійного фонду України в Корюківському районі Чернігівської області про відшкодування шкоди завданої  незаконними діями, -

                                                                 в с т а н о в и в :

        01 жовтня 2010 року позивач ОСОБА_2 звернувся до суду про виправлення описки у судовому рішенні від 16.08.2010 року №2-282/2010р.

        Рішенням Корюківського районого суду Чернігівської області  від 16.08.2010 року було розглянуто цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до управління Пенсійного фонду України в Корюківському районі Чернігівської області про відшкодування шкоди завданої  незаконними діями. Позов був задоволений частково.

В описовій і резолютивній частині рішення було вказано « Зобов»язати управління Пенсійного фонду України в Корюківському районі Чернігівської області нарахувати та виплатити ОСОБА_2 доплату до пенсії за понаднормовий стаж за   лютий 2007 рік», а необхідно виключити за « лютий » 2007 рік, що і просив позивач.

        У ході виконання рішення суду, позивач – ОСОБА_2  виявив ці неточності, у зв”язку з чим звернувся до суду з заявою про виправлення даної помилки в судовому рішенні.

        Позивач в судове засідання не з»явився, надав заяву про розгляд його заяви без нього вимоги свої підтримує.

Представник відповідача в судовому засіданне не заперечує про внесення виправлення.

        Відповідно до чинного цивільно-процесуального законодавства після проголошення рішення суд, який постановив його, може з власної ініциативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі,  може виправити допущені в рішенні описки чи явні арифметичні помилки.             Як видно з вищенаведеного, при постановленні рішення судом 16.08.2010 року в його  мотивувальній, описовій і резолютивній частині де - Зобов»язати управління Пенсійного фонду України в Корюківському районі Чернігівської області нарахувати та виплатити ОСОБА_2 доплату до пенсії за понаднормовий стаж за   лютий 2007 рік, суд  помилково вказав за « лютий » 2007 рік, що зменшує заявлені вимоги позивача і що не дає змоги відповідно рішення суду повністю його виконати, тобто була допущена помилка, яка була виявлена під час виконання рішення суду і підлягає виправленню.      

        Враховуючи вказане, дослідивши матеріали, вислухавши представника відповідача, заява є обгрунтованою і підлягає задоволенню.

        Керуючись ст.ст. 219, 208-210 ЦПК України, суд –

                                                                        у х в а л и в :

        Заяву ОСОБА_2 про виправлення помилки в судовому рішенні задовольнити.        

Виправити помилку в описовій мотивувальній і резолютивній частині рішення Корюківського районного суду від 16 серпня 2010 року по справі № 2-282/2010року за позовом ОСОБА_2 до управління Пенсійного фонду України в Корюківському районі Чернігівської області про відшкодування шкоди завданої  незаконними діями і остаточно рахувати в описовій мотивувальній і резолютивній частині рішення: - Зобов»язати управління Пенсійного фонду України в Корюківському районі Чернігівської області нарахувати та виплатити ОСОБА_2 доплату до пенсії за понаднормовий стаж за 2007 рік.

        Копії ухвали направити сторонам – для відому.

        На ухвалу суду протягом п»яти днів з часу її проголошення може бути подано апеляційну скаргу, а особи, які не були присутні з дня отримання копії ухвали.    

   

                                                                       Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація