Судове рішення #11307612

Справа № 3-2549/10

ПОСТАНОВА

01 жовтня 2010 р.                                                                                  м. Могилів-Подільський      

        Суддя Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області Файдюк В.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Могилів-Подільської ОДПІ про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, жителя АДРЕСА_1, громадянина України, директора ПП «Тірас сім», -

       за  ст. 1631 КУпАП,-

ВСТАНОВИВ:

    При проведені перевірки приватного підприємства «Тірас сім» було встановлено, ведення податкового обліку об’єктів оподаткування по податку на прибуток та ПДВ з порушеннями встановленого порядку. Встановлено заниження податку на прибуток всього у сумі 101458 грн., в тому числі: за 3 квартал 2009 року- 71506 грн., за 4 квартал 2009 року- 27509 грн., за 1 квартал 2010 року- 2443 грн., завищення невід’ємного значення по ПДВ за березень 2010року в сумі 3023340 грн. та вчинив правопорушення передбачене ст.1631 КУпАП.    

    Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене  ст.1631 КУпАП.

    В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину  за ст. 1631 КУпАП  визнав, також його вина за вказаною статтею доведена матеріалами справи.

             На підставі викладеного та керуючись  ст. 36, ст. 1631, ч. 1 п. 1 ст. 284 КУпАП,-                                              

ПОСТАНОВИВ:

            Визнати   винним  ОСОБА_1  у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 1631 КУпАП та накласти на  нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 85 (вісімдесят п’ять) грн.

Апеляційна скарга на постанову може бути подана до апеляційного суду Вінницької області через Могилів-Подільський міськрайонний суд протягом 10 діб з дня винесення постанови.

Суддя :  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація