Судове рішення #11332070

Справа  № 2-3701/10

У Х В А Л А

  І М Е Н Е М       У К Р А Ї Н И

14 жовтня 2010  року  Солом’янський районний суд м. Києва                    

у складі суду:  головуючого   судді            - Букіної О.М.

при секретарі                                              - Дімаковій Г.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві  цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України  в Солом’янському районі м. Києва про перерахунок пенсії, -

В С Т А Н О В И В :

Позивач звернувся з вищезазначеною позовною заявою до Управління Пенсійного фонду України  в Солом’янському районі м. Києва, в якій просить суд визнати  дії відповідача неправомірними та зобов»язати здійснити перерахунок надбавки, як дитині війни за період з 01.01.2006 по 01.04.2010 р.р. , стягнути понесені судові витрати.

За ініціативою суду на обговорення учасників судового розгляду поставлено питання про закриття провадження у справі в зв’язку з тим, що справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.

Позивач  залишив розгляд даного питання на розсуд суду.

Представник відповідача в судове засідання не з»явився, хоча про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином. Вислухавши думку позивача суд вважає за можливе розглядати справу у відсутності представника відповідача.

Вислухавши думку позивача, вивчивши матеріали справи, суд вважає за необхідне закрити провадження у справі з огляду на наступне.

Позивач звернувся до суду з позовом на підставі ст. 15 ЦПК України, оскільки Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних з соціальними виплатами» від 18.02.2010 року визначено розгляд такої категорії справ у порядку цивільного судочинства.

Рішенням Конституційного суду України від 09.09.2010 року № 19-рп/2010 положення вищезазначеного закону щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами, визнано такими, що не відповідають Конституції України, а, отже, є не конституційними.

За таких обставин вбачається, що вирішення даного спору віднесено до компетенції адміністративного суду в порядку адміністративного судочинства.

Таким чином, відповідно до п.1 ч.1 ст.205 ЦПК України суд вважає за необхідне закрити провадження у справі, оскільки справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.

Крім того, відповідно до п.4 ч.2 ст.83 ЦПК України підлягає поверненню позивачці державне мито у розмірі 59, 00 грн., сплачене згідно квитанції № 73 від 06.07.2010 року на р/р 31419537700010 та 120, 00  грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, сплачених згідно квитанції  №72 від 06.07.2010 року на р/р №31214259700010.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст.11, 15, 205 ЦПК України, Рішенням Конституційного суду України від 09.09.2010 року № 19-рп/2010, суд, –

У Х В А Л И В :

Закрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України  в Солом’янському районі м. Києва про перерахунок пенсії.

Повернути ОСОБА_1  державне мито в розмірі   59, 00 грн., сплачене згідно квитанції № 73 від 06.07.2010 року на р/р 31419537700010 та 120, 00  грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, сплачених згідно квитанції  №72 від 06.07.2010 року на р/р №31214259700010.

Роз’яснити позивачу право на звернення до суду в порядку адміністративного судочинства.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через суд першої інстанції шляхом подання  апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя:  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація