Судове рішення #11343240

     

Справа  №3-828/10  

  ПОСТАНОВА  

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ  

23 липня 2010року     смт.Черняхів    

Суддя Черняхівського районного суду Житомирської області Моніч Б.С., розглянувши адміністративні матеріали, що надійшли з Черняхівського РВ УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності гр-на:  

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця смт.Черняхів, громадянина України, українеця, освіта вища, закінчив Харківський педагогічний інститут в 1994 році за спеціальністю фізвиховання, розлучений, неповнолітніх дітей на утриманні немає, не працює, прож. АДРЕСА_1  

за ст.173-2 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  –  

ВСТАНОВИВ:  

05.07.2010 року близько 15 год. 50 хв. у АДРЕСА_1 ОСОБА_1 вчинив насильство в сім’ї повторно протягом року, а  саме: ображав матір брутальною лайкою, побив у хаті вікна.  

Дані факти стверджуються матеріалами справи та поясненнями ОСОБА_1, який пояснив, що мати стала сваритися через те, що він п’яний, а він «обматюкав її та вибив вікна». До скоєного відноситься легковажно.  

Своїми діями ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.  

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, його майновий стан та обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність, керуючись ст.ст.173-2, 280, 283 Кодексу України про адміністративні правопорушення, –  

ПОСТАНОВИВ:  

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.173-2 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді адміністративного арешту терміном 12 діб.  

Строк арешту рахувати з моменту затримання.  

Постанова може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги чи протесту прокурора до Апеляційного суду Житомирської області через Черняхівський районний суд протягом 10 днів з дня її винесення.  

При відсутності апеляції чи протесту постанова вступає в законну силу через 10 днів з дня її винесення.  

Оскарження постанови не зупиняє її виконання.  

  Суддя:  (підпис)     Б.С.Моніч  

Копія: вірно  

Суддя:    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація