Судове рішення #11347294

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ


7 жовтня 2010 року м. Київ


Суддя Верховного Суду України Пшонка М.П. , розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Солом’янського районного суду м. Києва від 23 грудня 2009 року та ухвалу Апеляційного суду м. Києва від 27 липня 2010 року в справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення пені за прострочення сплати аліментів,

                                              в с т а н о в и в:

У січні 2008 року ОСОБА_1 звернулась до суду із вищезазначеним позовом.

Рішенням Солом’янського районного суду м. Києва від 23 грудня 2009 року, залишеним без змін ухвалою Апеляційного суду м. Києва від 27 липня 2010 року, позов задоволено частково. Стягнуто із ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 неустойку (пеню) за прострочення сплати аліментів на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 у розмірі 10 тис. грн. У іншій частині позов залишено без задоволення. Вирішено питання про розподіл судових витрат.  

У касаційній скарзі заявниця порушує питання про скасування ухвалених у справі судових рішень та ухвалення нового рішення про повне задоволення позову, мотивуючи свою вимогу порушенням судами норм процесуального права та неправильним застосуванням норм матеріального права.

    У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до пункту 5 частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.    

    Із оскаржуваних судових рішень, доданих до них матеріалів вбачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо їх незаконності та неправильності.

Керуючись п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України,

у х в а л и в:

Відмовити ОСОБА_1 у відкритті касаційного провадження  у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення пені за прострочення сплати аліментів.

Додані до скарги матеріали повернути заявниці.  

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Верховного Суду України:                                                М.П. Пшонка

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація