Судове рішення #11348811

        Справа № 2-317/10      

  ЗАОЧНЕ  РІШЕННЯ  

І М Е Н Е М        У К Р А Ї Н И   

 15 жовтня 2010 року                                                                                                  м. Перечин

 Перечинський районний суд Закарпатської області у складі:

                головуючого – судді Чепурнова В.О.,  

            при секретарі – Багара Н.М.,  

        за участю позивачки – ОСОБА_1,  

 

 розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Перечин цивільну справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -  

    В С Т А Н О В И В :  

 Позивачка звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу. Свої позовні вимоги мотивує тим, що 09 лютого 1985 року вона з відповідачем зареєструвала шлюб у Перечинському райвідділі реєстрації актів цивільного стану Перечинського району Закарпатської області, актовий запис № 05. Від даного шлюбу у них народилася одна дитина, яка на даний час вже є повнолітньою. Однак, подружнє життя у них не склалося, так як вони мають різні характери та погляди на сімейне життя, що призводило до частих непорозумінь та сварок. Відповідач по справі тривалий час вживав спиртні напої і будучи в нетверезому стані вчиняв вдома скандали, сварки. Все це призвело до того, що вони втратили один до одного почуття любові, довіри та поваги. Спільним сімейним життям вже не проживають більше десяти років. Примирення вважає неможливим. Тому просить позов задовольнити.

У судовому засіданні позивачка свої вимоги підтримала повністю, просила їх задовольнити, посилаючись на обставини, викладені в позовній заяві.

Відповідач про час і місце судового засідання повідомлявся належним чином, причину неявки не повідомив, а тому суд зі згоди позивачки ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.

Заслухавши пояснення позивачки, дослідивши матеріали справи, суд приходить до    висновку, що позов підлягає задоволенню виходячи з таких підстав.

Так, у судовому засіданні встановлено, що 09 лютого 1985 року сторони зареєстрували шлюб у Перечинському райвідділі реєстрації актів цивільного стану Перечинського району Закарпатської області, актовий запис № 32, про що свідчить свідоцтво про укладення шлюбу серії I-ФМ № 410969 від 09 лютого 1985 року.  

Також встановлено, що подружнє життя у сторін не склалося, так як вони мають різні характери та погляди на сімейне життя, що призводило до частих непорозумінь та сварок. Все це призвело до того, що вони втратили один до одного почуття любові, довіри та поваги. Тому позов слід задовольнити.  

Відповідно до ч. 2 ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Враховуючи, що подальше спільне життя подружжя і збереження їх шлюбу буде суперечити інтересам кожного з них, суд вважає, що шлюб між ними слід розірвати.

Судові витрати понесені позивачкою при подачі позову до суду підлягають стягненню з відповідача, що відповідає положенням ст. 88 ч. 1 ЦПК України.

Тому, керуючись ст. 112 СК України, ст.ст. 10, 15, 88, 212-215, 218, 224-226 ЦПК України, с у д, -

    В И Р І Ш И В :  

 Позов   ОСОБА_1   до   ОСОБА_2   про розірвання шлюбу —   задовольнити.  

 Шлюб, зареєстрований 09 лютого 1985 року у Перечинському райвідділі реєстрації актів цивільного стану Перечинського району Закарпатської області, актовий запис № 05, між   ОСОБА_2  , ІНФОРМАЦІЯ_1  та   ОСОБА_1  , ІНФОРМАЦІЯ_2 —   р о з і р в а т и.  

Після розірвання шлюбу ОСОБА_1 залишити прізвище ОСОБА_1.  

Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 8 (вісім) гривень 50 копійок судового збору та 30 (тридцять) гривень 00 коп. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.  

 Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Закарпатської області через суд першої інстанції шляхом подачі в десятиденний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

 Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

    Головуючий:                                             Чепурнов В.О.  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація