Судове рішення #11355057

                                              Справа № 6-240/10

 

  УХВАЛА  

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ  

 04 жовтня 2010 року

 Червоногвардійський районний суд міста Макіївки Донецької області у складі:

Головуючого судді              Маркєлова Р.І.

При секретарі                       Івашко Г.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні приміщенні суду в місті Макіївці матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа Комунальне підприємство «БТІ м. Макіївки» про визнання договору купівлі-продажу будинку таким, що відповідає вимогам чинного законодавства України, і визнання права власності, -

                     

ВСТАНОВИВ:  

      Рішенням Червоногвардійського районного суду м. Макіївки від 14 грудня 2009 року, визнано дійсним укладений між ОСОБА_1 і ОСОБА_2 договір купівлі-продажу будинку, розташованого за адресою: АДРЕСА_1 визнавши ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Дзержинськ Донецької області,  єдиним власником будинку, розташованого за адресою: АДРЕСА_1. Визнано за ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженцем м. Дзержинськ Донецької області право власності на прибудови до житлового будинку за адресою: АДРЕСА_1 а саме: гараж (літ. Д), прибудови (літ. а, Е).

При ухваленні рішення по справі, у тексті рішення була допущена описка: визнано право власності на прибудови до будинку (літ. а, Е), але, як вибачається з матеріалів справи, а саме з акту КП «БТІ м. Макіївки» від 12.11.2009 року у дійсності за адресою: АДРЕСА_1, на земельній ділянці самовільно збудований гараж (літ. Д), об’єкт незавершеного будівництва (літ. Е), до житлового будинку (літ. А-1) побудовано об’єкт незавершеного будівництва (літ. а).

 Суд, дослідивши та проаналізувавши матеріали справи, вважає необхідним виправити допущену у судовому рішенні вищевказану описку.

На підставі викладеного, керуючись ст. 219 ЦПК України, –

  УХВАЛИВ:  

       Внести виправлення у текст рішення Червоногвардійського районного суду м. Макіївки від 14 грудня 2009 року, яким визнати за ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженцем м. Дзержинськ Донецької області, право власності на самовільно збудований гараж (літ. Д), об’єкт незавершеного будівництва (літ. Е), об’єкт незавершеного будівництва (літ. а), добудований до житлового будинку (літ. А-1).      

На ухвалу суду може бути подано заява про апеляційне оскарження протягом п’яти днів з моменту її проголошення.  

  СУДДЯ  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація