Судове рішення #1137846

                                                                                              Справа № 2-о-66/2007 р.

                                                                                                                                                     

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

  І  М  Е  Н  Е  М      У  К  Р  А  Ї  Н  И

 

17 жовтня 2007 року                                                                                                 селище Компаніївка

 

           Компаніївський районний суд Кіровоградської області у складі:

            головуючого судді - Мумигі І.М.

            при секретарі - Качинській О.В.

            за участю заявника - ОСОБА_1

            та представника заінтересованої особи - ОСОБА_5

розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 заінтересована особа відділ громадянства, імміграції, реєстрації фізичних осіб Компаніївського районного відділу управління Міністерства Внутрішніх Справ України в Кіровоградській області про встановлення факту, що має юридичне значення,

 

В С Т А Н О В И В :

 

            Заявник звернувся до суду із заявою про встановлення факту його постійного проживання в АДРЕСА_1 з серпня 1991 року, в тому числі на час проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 року та на момент набрання чинності Законом України „Про громадянство України” 13.11.1991 року.

            В судовому засіданні заявник заяву підтримав та пояснив, що він народився 25.12.1972 року в с. Круглик Криулянського району Молдовської РСР. Зимою 1991 року переїхав до с. Зелене Компаніївського району Кіровоградської області, де й проживає по даний час. Працює в місцевому господарстві СВК „Нива" з 15.02.1992 року, одружений, має п"ятеро дітей. Його дружиною є громадянка України ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1. Після розпаду СРСР він не набув громадянства інших держав. Станом на час набуття незалежності Україною та на час набуття чинності Закону України „Про громадянство" він постійно проживав у с. Зелене Компаніївського району Кіровоградської області. В даний час оформляє документи для отримання громадянства України, для чого йому необхідно в судовому порядку встановити факт проживання на території України на час проголошення незалежності та на час набуття чинності Закону „Про громадянство України"        

            Представник заінтересованої особи ОСОБА_5 проти заяви не заперечувала.

            Свідок ОСОБА_3 в судовому засіданні пояснила, що проживає в с. Зелене з дитинства, з заявником проживають по одній вулиці. Взимку 1991 року ОСОБА_1 приїхав жити до брата, сам, без сім”ї, пізніше він одружився на ОСОБА_2, яка проживала в с. Степовому Кіровоградського району Кіровоградської області, працює на фермі в СВК „Нива”.

            Свідок ОСОБА_4 в судовому засіданні пояснив, що вони працювали з заявником в СВК „Нива” з 1992 року. Взимку 1991 року він приїхав проживати до брата в с.Зелене. Знає його давно бо проживає на нижній вулиці і городи поруч.

            Свідок ОСОБА_2 в судовому засіданні пояснила, що є дружиною заявника. Взимку 1991 року він приїхав проживати до брата в с. Зелене. ЇЇ сестра проживає через дорогу де проживав заявник з братом, там вони і познайомилися, а в травні 1993 року вони одружилися в Молдавії.

            З досліджених в судовому засіданні доказів, а саме довідки № 551 від 05.09.2007 року, довідки №223 від 04.09.2007 року, паспорта ІНФОРМАЦІЯ_2, довідки про присвоєння ідентифікаційного коду від 03.06.2002 року, копії паспорта ІНФОРМАЦІЯ_3, трудової книжки від 10.03.1993 року, довідки про присвоєння ідентифікаційного коду від 02.02.2001 року, свідоцтва про народження ІНФОРМАЦІЯ_4, свідоцтва про народження ІНФОРМАЦІЯ_5, свідоцтва про народження ІНФОРМАЦІЯ_6, свідоцтва про народження ІНФОРМАЦІЯ_7, свідоцтва про народження ІНФОРМАЦІЯ_8, встановлено, що ОСОБА_1 проживає разом зі своєю сім”єю в с. Зелене, Компаніївського району Кіровоградської області з серпня 1991 року .

            Таким чином, заслухавши пояснення заявника, представника  заінтересованої особи, свідків та вивчивши надані докази, суд вважає доведеними  вимоги заявника щодо встановлення даного юридичного факту.

            Керуючись ст.ст.10, 57-61, 208-215, 259 ЦПК України, суд, -

 

В И Р І Ш И В :

 

            Задовольнити заяву ОСОБА_1 заінтересована особа відділ громадянства, імміграції, реєстрації фізичних осіб Компаніївського районного відділу управління Міністерства Внутрішніх Справ України в Кіровоградській області про встановлення факту, що має юридичне значення повністю.

            Встановити факт постійного проживання ОСОБА_1 в АДРЕСА_1, з серпня 1991 року, в тому числі на час проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 року та на момент набрання чинності Законом України „Про громадянство України” 13.11.1991 року.

            Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Кіровоградської області через Компаніївський районний суд Кіровоградської області шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

 

 

 

Головуючий суддя ______________________________

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація