Судове рішення #11379531

Справа № 2-1496

2010 р.

З А О Ч Н Е  Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

   19  жовтня  2010 року Гайворонський районний суд Кіровоградської області в складі:

     головуючого судді  Поліщука В.В.

     при секретарі  Хмельовському О.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Гайвороні справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про зміну розміру стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини,-

                                            В С Т А Н О В И В:

       ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 в якому просить змінити розмір аліментів стягнутих з відповідача на її користь за рішенням суду на утримання неповнолітньої дитини.

Позов мотивовано тим, що від спільного проживання з відповідачем мають  неповнолітню дитину: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Згідно виконавчого листа № 2-97/97, виданого на підставі рішення Гайворонського районного суду від 21.01.1997 року з відповідача стягуються аліменти на її користь на утримання неповнолітньої дочки – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі  ј  частини від всіх видів заробітку (прибутків) відповідача на місяць.

Відповідач протягом чотирьох років злісно ухиляється від сплати аліментів, в зв’язку з чим за ним виникла заборгованість в сумі 10 354, 35 гривень.  

В даний час відповідач не має постійного місця роботи, працює по найму, не має постійного заробітку, а тому позивач просить змінити спосіб стягнення  аліментів та визначити їх розмір не в частці від заробітку, а в твердій грошовій сумі – по 300 гривень щомісячно до повноліття дитини.

Позивач в судовому засіданні позов підтримала повністю та просить його задоволити.

Відповідач в судове засідання не з’явився. Про час та місце розгляду  справи повідомлений в установленому порядку за останнім відомим суду місцем проживання. Копію позовної заяви з доданими до неї документами отримав, пояснень чи заперечень на позов суду не надав.

Даючи оцінку обставинам по справі, суд вважає, що позов підлягає задоволенню. Як вбачається з матеріалів справи відповідач є батьком дитини.

Судом встановлено, що відповідач не має постійного місця роботи, має нерегулярний, мінливий дохід, а тому необхідно визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі.

              Керуючись ст.ст. 182, 192 СК України,

                                  ст.ст. 88, 213-215 ЦПК України, -

  В И Р І Ш И В:

Стягнути з ОСОБА_2,1960 року народження, уродженця АДРЕСА_1, аліменти на користь ОСОБА_1 на утримання дитини – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі  300 гривень на місяць й стягувати щомісячно починаючи з дня вступу рішення в законну силу до  повноліття дитини, тобто до 29.05.2012 року.

Стягнути з ОСОБА_2 51 (п’ятдесят одну) гривню судового збору на користь держави.

Стягнути з ОСОБА_2 120 (сто двадцять) гривень витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Виконавчий лист № 2-56/97 за рішенням Гайворонського районного суду Кіровоградської області від 21.01.1997 року про стягнення з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 аліментів на утримання дитини відізвати з виконання та приєднати до матеріалів справи.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано в Гайворонський районний суд протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Кіровоградської області через суд першої інстанції (Гайворонський районний суд), шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги.

Суддя                                                                                     В.В. Поліщук

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація