Справа № 2-1224/10
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 жовтня 2010 року Дубенський міськрайонний суд Рівненської області
в особі головуючого Бобер К.Ф.
при секретарі Тендюк О.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Дубно
цивільну справу за позовом ОСОБА_1
до ОСОБА_2
про розірвання шлюбу
встановив:
В обгрунтування своїх вимог позивачка покликається на те, що з відповідачем вона перебуває у шлюбі, зареєстрованому 11 жовтня 2008 року відділом реєстрації актів цивільного стану Дубенського міськрайонного управління юстиції Рівненської області, актовий запис №312. Від шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Причиною розпаду сім»ї вказує те, що між ними постійно виникали непорозуміння і сварки. В результаті вона втратила почуття любові до свого чоловіка. На даний час сторони подружніх відносин не підтримують, спільного господарства не ведуть. Їх сім’я остаточно розпалася, подальше її існування неможливе і недоцільне. В зв”язку з цим позивачка просить розірвати шлюб між ними, сина залишити з нею.
В суді позивачка ОСОБА_1 позовні вимоги підтримала, пояснила, що вони з відповідачем на даний час проживають окремо, не підтримують подружніх відносин, подальше перебування в шлюбі суперечить її інтересам, оскільки вона втратила почуття любові та поваги до свого чоловіка, просить позов задоволити, шлюб між нею та відповідачем розірвати, дитину залишити з нею.
Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з»явився, подав заяву, в якій позов визнав повністю, згідний на розірвання шлюбу. Спору відносно місця проживання дитини не має.
Суд, вислухавши пояснення позивачки, дослідивши матеріали справи, прийшов до висновку, що сім”я позивачки та відповідача розпалася остаточно і її відновлення неможливе. Сторони настоюють на розірванні шлюбу, оскільки подальше перебування в шлюбних відносинах суперечить їх інтересам, на примирення не згідні.
Згідно ст. 112 ч.2 Сімейного кодексу України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що мають істотне значення.
Керуючись ст. ст.110, 111, 112 Сімейного кодексу України, ст. ст. 159,208,209,213,215 ЦПК України , суд
Р І Ш И В:
позов задоволити. Шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований 11 жовтня 2008 року відділом реєстрації актів цивільного стану Дубенського міськрайонного управління юстиції Рівненської області, актовий запис №312 – розірвати.
Сина сторін - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 – залишити проживати з матір»ю.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави витрати, пов’язані з реєстрацією розірвання шлюбу в органах РАЦС в розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, ОСОБА_1 від сплати звільнити.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Апеляційна скарга подається апеляційному суду через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.
Суддя: