Судове рішення #11397240

Справа № 2 – а – 290/10

ПОСТАНОВА

ІМ'ЯМ      УКРАЇНИ

28 вересня 2010 року                     Орджонікідзевський міський суд Дніпропетровської області в складі:

            головуючого – судді Томаш В.І.,

            при секретарі – Чумаченко Н.Г.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Орджонікідзе справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до інспектора ДПС ВДАЇ з обслуговування м. Орджонікідзе при ГУМВС України в Дніпропетровській області Кубар Ігоря Павловича «про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення», -

ВСТАНОВИВ:

    В судовому засіданні позивач підтримав позовні вимоги по підставах зазначених в позовній заяві і просить суд постанову АЕ 384824 по справі про адміністративне правопорушення від 21 серпня 2010 р. ІДПС ВДАІ з обслуговування м. Орджонікідзе Кубар Ігоря Павловича про накладення на позивача адміністративного стягнення у сумі 340 грн., за скоєння правопорушення передбаченого ст.121 ч.1 КУпАП, скасувати, а справу закрити, з-за відсутності в його діях складу адміністративного правопорушення.

            Відповідач – Кубар Ігор Павлович в судовому засіданні позов не визнав.

            Суд, вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи і оцінивши їх в сукупності, прийшов до висновку, що заявлені позивачем вимоги необґрунтовані, не знайшли своє підтвердження в судовому засіданні та не підлягають задоволенню в повному обсязі за наступних підстав.

            Судом встановлено, що відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення серії АЕ1 №037998 від 21 серпня 2010 року складеним відповідачем відносно позивача доведено, що 21.08.2010 року о 19 год. 45 хв. по вул. Партизанська в м. Орджонікідзе Дніпропетровської області водій ОСОБА_1 керував автомобілем ІЖ 21251 д/н НОМЕР_1 на якому на задній осі були встановлені шини різних моделей з різними малюнками протектора, чим скоїв адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст.121 КУпАП. Цього ж дня, відповідачем була винесена постанова серії АЕ №384824 про накладення на ОСОБА_1 адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 грн.

           Обґрунтовуючи свої позовні вимоги ОСОБА_1 посилається на те, що відповідачем були порушені вимоги ст.268 КУпАП, зокрема, позивачу не були роз’ясненні його права. Крім того, вважає що ніякого правопорушення він не скоював.

           Суд дає критичну оцінку посиланню позивача на те, що він керував автомобілем на якому були встановлені шини однієї моделі з різними малюнками, а також вимушений був продовжити рух до шиномонтажу у зв’язку з пошкодженням одного з задніх коліс, оскільки вказані обставини не знайшли свого підтвердження в ході судового засідання та спростовуються поясненнями відповідача.

            Суд також не може погодитись з думкою позивача, що протокол та постанова про накладення на нього адміністративного стягнення складені з порушенням  ст. 286 КУпАП, зокрема щодо не роз’яснення відповідачем прав позивача, оскільки в протоколі є відмітка позивача про ознайомлення його з правами та обов’язками, передбаченими КУпАП.

    Зокрема сам позивач в судовому засіданні показав, що на час складання протоколу працівниками ДАЇ він останнім нічого не говорив про зміну колеса в дорозі та не заявляв про те, що він є інвалідом 3 групи.

             За таких обставин, суд приходить до висновку про необхідним відмовити в задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 до інспектора ДПС ВДАЇ з обслуговування м. Орджонікідзе при ГУМВС України в Дніпропетровській області Кубар Ігоря Павловича «про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення».

    Керуючись ст. ст. 158 – 163 кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

   

Відмовити в задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 до інспектора ДПС ВДАЇ з обслуговування м. Орджонікідзе при ГУМВС України в Дніпропетровській області Кубар Ігоря Павловича «про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення».

Постанова суду є остаточною та оскарженню не підлягає.

Суддя Орджонікідзевського

міського суду                                               Томаш В.І.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація