Судове рішення #11409778

Справа № 1-719/2010  року

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 6 жовтня 2010 року                     м. Івано-Франківськ

     Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області  в складі:

головуючого-судді:          Кишакевич Л. Ю.

секретаря:              Кантурак Н.П.,

прокурора                  Федорук Ю.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Івано-Франківська кримінальну справу про обвинувачення:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Донецька, жителя АДРЕСА_1, громадянина України, з середньою спеціальною освітою, неодруженого, непрацюючого, несудимого,

у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України,-

встановив:

    ОСОБА_1 вчинив таємне викрадення чужого майна.

Злочин вчинено за наступних обставин.

Так, 12.05.2010 року приблизно о 02.00 год., ОСОБА_1 перебуваючи біля магазину “Їжачок”, що по вул. Івасюка в м. Івано-Франківську, таємно викрав у ОСОБА_2 мобільний телефон “Нокіа 2630” вартістю 950 гривень 55 копійок з сім картою “Лайф” вартістю 10 гривень, завдавши матеріальної шкоди потерпілому ОСОБА_2 на загальну суму 960 гривень 55 копійок.

У судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 свою вину у скоєному визнав повністю та підтвердив обставини вчиненого злочину відповідно до викладеного. Так, підсудний суду показав, що 12.05.2010 року приблизно о 02.00 год. біля магазину “Їжачок”, що по вул. Івасюка в м. Івано-Франківську, після спільного розпиття спиртних напитків з потерпілим ОСОБА_2 таємно викрав у потерпілого ОСОБА_2 мобільний телефон. Телефон продав, а гроші витратив на особисті потреби. У вчиненому розкаявся, просив суд суворо його не карати.

Суд, визнавши недоцільним дослідження доказів стосовно тих фактичних  обставин справи, які ніким не оспорюються, приходить до висновку, що вина ОСОБА_1 у скоєнні інкримінованого йому злочину знайшла своє підтвердження та кваліфікує його дії за ч. 1 ст. 185 КК України, як таємне викрадення чужого майна.

Призначаючи покарання підсудному, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, дані про особу винного, який раніше несудимий, злочини вчинив вперше, позитивно характеризується по місцю проживання, та обставини, які обтяжують і пом’якшують його покарання. Обставин, які обтяжують покарання підсудного – не встановлено. Обставинами, які пом’якшують його покарання, є щире каяття у вчиненому.

За таких обставин, суд вважає, що виправлення підсудного можливе без ізоляції від суспільства, а тому покарання йому слід обрати у виді громадських робіт в межах санкції ч. 1 ст. 185 КК України.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України,-

засудив:

    ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України та призначити йому покарання – 200 (двісті) годин громадських робіт.

Запобіжний  захід  засудженому ОСОБА_1 до набрання вироком законної сили залишити раніше обраний – підписку про невиїзд.

На вирок може бути подана апеляція до Апеляційного суду Івано-Франківської області через Івано-Франківський міський суд протягом 15 діб з моменту його проголошення.

    Суддя:                                  Кишакевич Л. Ю.

     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація